A. Ausėjo ir S. Babrausko tritaškių lietus atvedė „Pieno žvaigždes“ į pergalę

Author: bcpienozvaigzdes.lt
2017-09-08

Varžovų krepšį tolimais metimais bombardavę Artūras Ausėjs ir Steponas Babrauskas kartu pataikė net 13 tritaškių ir atvedė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą į pergalę pasirengimo naujam sezonui etape.

Rimanto Grigo auklėtiniai penktadienį Prienuose 93:78 (23:17, 20:20, 24:22, 26:19) palaužė Liublino „TBV Start“ ekipą iš Lenkijos ir pasiekė antrąją pergalę iš eilės.

Tritaškiais prapliupęs A.Ausėjs per 31 minutę pataikė 7 tritaškius iš 13 ir iš viso pelnė 26 taškus. Tuo metu S.Babrauskas realizavo visus 6 tolimus metimus bei varžovams atseikėjo 21 tašką.

Pasvaliečiai iš viso pataikė 18 tritaškių iš 28 bandymų (64,3 proc. taiklumas), kai lenkai pasižymėjo tik 9 tritaškiais iš 29 metimų (31 proc. taiklumas).

Dvigubu dubliu „Pieno žvaigždžių“ gretose išsiskyrė vidurio puolėjas Aleksejus Žukanenka. Rusas aikštėje praleido 20 minučių, pelnė 11 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai) ir atkovojo 10 kamuolių.

Pasvalio klubas taip pat triuškinamai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 36-19 ir atliko beveik dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų 21-13.

Komandos peržiūroje dalyvaujantis įžaidėjas Seanas Hillas žaidė 22 minutes, per kurias pasižymėjo 8 taškais (1/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Prieš tai pasvaliečiai sužaidė dvejas kontrolines rungtynes – 70:78 nusileido Permės „Parma“ ekipai ir 113:63 pasiekė triuškinamą pergalę prieš Jėkabpilio „Jekabpils“.

„TBV Start“: Urošas Mirkovičius 17, Chavaughnas Lewisas 14, Jamesas Washingtonas 13.

„Pieno žvaigždės“: Artūras Ausėjs 26 (9/17 metimai), Steponas Babrauskas 21 (6/6 trit.), Aleksejus Žukanenka 11 (10 atk. kam.), Nikita Balašovas 11 (5/5 dvit., 7 atk. kam.), Seanas Hillas 8 (5 rez. perd.), Julius Kazakauskas 7 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Tomas Lekūnas 4, Tomas Galeckas 3, Ignas Fiodorovas 2.