Autsaiderių akistatoje „Gargždai“ paliko be pergalių prieniškius

2023-01-09

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko dar viena autsaiderių akistata, kurioje Prienų „Labas GAS“ (0-15) ekipai nepavyko pasiekti taip laukiamos pirmosios pergalės.

Povilo Šakinio treniruojami „Gargždai“ (2-13) namuose 74:71 (12:27, 27:15, 17:16, 18:13) įveikė „Labas GAS“.

Pirmoji komandų akistata „Betsafe-LKL“ baigėsi „Gargždų“ pergale 95:68.

Prienų ekipa startavo galingai ir vedama naujoko Roberto Keliačiaus atitrūko 25:9. Giedrius Staniulis ir Joshua Newkirkas skirtumą ėmė mažinti ir antrajame kėlinyje neleido įsibėgėti „Labas GAS“ puolimui. Po Jylano Washingtono dvitaškio su pražanga ekipas skyrė vos 4 taškai (28:32), maža to, jis pats netrukus smeigė tolimą metimą – 31:32. Nors Darius Tarvydas bandė atgaivinti svečių puolimą (36:35), „Gargždai“ prieš ilgąją pertrauką atsiliko tik neženkliai – 39:42.

Po pertraukos abi komandos žengė koja kojon (47:47), tik po Karolio Giedraičio tolimo šūvio „Labas GAS“ pabėgo labiau – 57:51. Vis tik Aurimo Urbono tritaškis leido „Gargždams“ būti pozityviems prieš lemiamą ketvirtį – 56:58.

Giedrius Staniulis rodė lyderystę ir „Gargždus“ tempė pirmyn (64:59), atrodė, kad iki pergalės lieka žingsnis, nors Tauras Jogėla dar kaitino atmosferą – 71:74. Liko pusantros minutės, nė vienos ekipos metimai tikslo nebesiekė, o Kyanas Andersonas neišplėšė pratęsimo.

Vos prie „Labas GAS“ prisijungęs R.Keliačius įsiliejo puikiai: per 16 minučių pelnė 11 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, atsidurdamas šalia dvigubo dublio. Jis buvo efektyviausias (19 n.b.) klube. Tuo tarpu Tauras Jogėla (13 tšk.) žaidė kol kas rezultatyviausią savo susitikimą prieniškių gretose.

Prienų klubui vakarą apkartino ir Dominyko Domarko kelio trauma.

„Gargždai“: Jylanas Washingtonas 17 (3 blk.), Joshua Newkirkas (7 rez. perd.) ir Giedrius Staniulis (11 atk. kam.) – po 13, Isaih Osborne‘as 12, Julius Kazakauskas 8.

„Labas GAS“: Kyanas Andersonas 15 (2/10 trit.), Tauras Jogėla 13, Robertas Keliačius 11 (8 atk. kam.), Darius Tarvydas 8 (10 atk. kam., 0/5 trit.), Jamilas Wilsonas 6.