Draugiškame susitikime – Prienų ekipos pergalė prieš estus

Author: bcprienai.lt
2019-09-13

Prienų „CBet“ komanda pasiekė dar vieną pergalę pasiruošimio cikle. Namuose vykusiose rungtynėse prieniškiai 73:70 (22:7, 16:28, 16:18, 19:17) nugalėjo Talino „Kalev/Cramo“ klubą.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Arnas Velička, pelnęs 21 tašką, atkovojęs 10 ir perėmęs 1 kamuolį bei atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Šioms rungtynėms Devonas Van Oostrumas ir Karolis Guščikas registruoti nebuvo.

Susitikimą itin galingai pradėję prieniškiai po pirmojo kėlinio pirmavo 15-os taškų persvara (22:7). Antrajame ketvirtyje kiek atsipalaidavę „CBet“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo 3 taškų pranašumą – 38:35.

Antroje rungtynių dalyje kova vyko taškas į tašką, o mačo pabaigoje užtikrinčiau sužaidę prieniškiai šventė pergalę – 73:70.

„CBet“: Arnas Velička (10 atk. kam.) 21 tšk., Skylaras Spenceris 14 tšk., Regimantas Miniotas (7 atk. kam.) 11 tšk., Vaidas Čepukaitis 7 tšk., Martynas Varnas ir Rokas Stankevičius po 6 tšk., Mindaugas Lukauskis ir Gediminas Maceina po 4 tšk., Ernestas Mankauskas taškų nepelnė.

„Kalev/Cramo“: Antino Jackson 20 tšk., Janari Joesaaras 17 tšk., Kristjanas Kitsingas 11 tšk., Martinas Paasoja 9 tšk.