„Nevėžis“ iškovojo pirmą pergalę pasirengimo cikle

Author: kknevezis.lt
2019-09-08

Šiauliuose vykstančiame draugiškame turnyre Kėdainių „Nevėžio” komanda rezultatu 82:62 (17:13; 23:13; 22:15; 20:21) įveikė Južno „Chimik“ ir pateko į turnyro finalą.

Pirmajame kėlinyje rungtynės vyko apylygiai, tačiau antrajame ketvirtyje „Nevėžis” spurtavo ir susikrovė dviženklį pranašumą, kurį po ilgosios pertraukos pavyko dar labiau padidinti, o ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Laurynas Beliauskas, kuris pelnė 14 taškų (2/2 tritaškiai), po 13 taškų įmetė Viny Okouo (14 atkovotų kamuolių) ir Georgios Kalaitzakis (5 rezultatyvūs perdavimai, 6 atkovoti kamuoliai, 4 perimti kamuoliai). 12 taškų pelnė Julius Kazakauskas (5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai). Panagiotis Kalaitzakis prie pergalės pridėjo 10 taškų (7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai).

Ukrainiečių komandoje rezultatyviausiai žaidė Lewisas Sullivanas, pelnęs 12 taškų.

Finale Kėdainių krepšininkai susitiks su „Šiaulių” ir „Jūrmalos-Betsafe” poros nugalėtojais. Finalas vyks rytoj, 18:30 val., Šiaulių miesto arenoje.