17 taškų deficitą panaikinusios „Pieno žvaigždės“ pratęsė „Nevėžio“ pralaimėjimų seriją

Author: H. Augustynas
2019-03-30

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (16/11) dar antrajame kėlinyje turėjo 17 taškų deficitą, tačiau jį panaikinę aikštės šeimininkai pratęsė Kėdainių „Nevėžio“ (4/23) pralaimėjimų seriją iki 9.

Puikiai ketvirtąjį kėlinį pradėjusios „Pieno žvaigždės“ sugebėjo palaužti svečius iš Kėdainių ir iškovojo pergalę 91:85 (16:29, 29:20, 18:15, 28:21).

„Nevėžio“ ekipa paskutinį kartą pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse šventė sausio 13 d., kai įveikė Utenos „Juventus“.

„Pieno žvaigždes“ į pergalę atvedė rezultatyviausias rungtynes Lietuvoje sužaidęs Dagoberto Pena, kuris surinko 21 tašką

„Nevėžio“ gretose išsiskyrė  14 taškų surinkęs Haidas Zearstas.

Svečiai iš Kėdainių jau po pirmojo kėlinio buvo pabėgę ir įgiję dviženklį pranašumą (29:16). Antrojo ketvirčio metu „Nevėžio“ pranašumas buvo pasiekęs net 17 taškų ribą – 36:19.

Vis dėlto, dar iki ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų – 44:49.

Nors trečiajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ buvo persvėrę rezultatą, tačiau prieš lemiamas 10 minučių pirmavo kėdainiečiai (64:63). Pasvaliečiai ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą 16:3 ir įgijo dviženklį pranašumą – 79:69.

Likus žaisti 99 sekundes po Gintauto Matulio trijų baudos metimų komandas skyrė penki taškai (78:83). O po kelių akimirkų tas pats G. Matulis smeigė antrąjį tritaškį per pusantros minutės ir sumažino „Nevėžio“ deficitą  iki keturių (81:85).

Po dviejų Regimanto Minioto taškų, likus žaisti 40 sekundžių, svečiai „Pieno žvaigždžių“ persvarą ištirpdė jau tik iki dviejų taškų. Komandos dar apsikeitė tiksliomis atakomis, tačiau „Nevėžis“ buvo priverstas imtis pražangų taktikos, kuri svečių neišgelbėjo.

„Pieno žvaigždės“: Dagoberto Pena 21 (4/7 trit.), Tomas Lekūnas 15, Yancy Gates 14 (7/7 dvit.), Žygimantas Skučas 12 (7 atk. kam.), Yannickas Franke 9 (8 atk. kam.).

„Nevėžis“: Zaidas Hearstas 14, Nikita Balašovas 13, Gintautas Matulis 12 (7 atk. kam., 24 n.b.), Gabrielius Maldūnas 11 (8 atk. kam.), Adonte Parkeris 9 (1/5 trit.).