Užsienio ekipos pasiūlymą turėjęs A.Šikšnius: „Esu labai patenkintas grįždamas į Uteną“

Užsienio ekipos pasiūlymą turėjęs A.Šikšnius: „Esu labai patenkintas grįždamas į Uteną“

Author: lkl.lt
2017-08-03

Dvejus metus uostamiestyje praleidęs Arvydas Šikšnius turėjo užsienio klubo pasiūlymą, tačiau nusprendė grįžti į Uteną. Tai komanda, kurią jis puikiai pažįsta ir kurioje sužaidė vieną geriausių karjeros sezonų.

Raudonai-baltus „Juventus“ marškinėlius krepšininkas vilkėjo prieš dvejus metus, tad svarstymai, ar verta grįžti į Uteną, ilgai netruko.

„Su Žydrūnu Urbonu pakalbėjome prieš savaitę, – pasakojo Šikšnius. – Turėjau variantą keltis į užsienį, bet jie delsė atsakyti, tai nusprendžiau nelaikyti „Juventus“ nežinomybėje ir sutikau su jų pasiūlymu.

Esu labai patenkintas grįždamas į Uteną, nes tai yra gera vieta. Ten jau buvau, žinau kaip viskas vyksta ir koks yra jų požiūris. Viskas man tinka.“

Tai jau antrasis 2014 – 2015 metų sezono „Juventus“ krepšininkas, kuris po dvejų metų pertraukos grįžta į rungtyniauti į Uteną. Pirmuoju tapo prieš dvi savaites parašą ant sutarties suraitęs Simas Buterlevičius.

Šie krepšininkai priklausė pagrindui komandos, kuri pasiekė didžiausią laimėjimą klubo istorijoje – bronzinius LKL apdovanojimus.

Tuomet dabartinio Lietuvos rinktinės stratego Dainiaus Adomaičio vadovaujama Utenos ekipa pusfinalyje vidutinišku net 36 taškų skirtumu pripažino Kauno „Žalgirio“ pranašumą ir buvo laikoma mažojo finalo autsaidere.

Visgi ekspertų ir lažybininkų prognozėms nebuvo lemta išsipildyti. Įspūdingą kovingumą demonstravusi „Juventus“ ekipa penkerių rungtynių serijoje palaužė pajūrio krepšininkus bei lipo ant nugalėtojų pakylos.

„Tos ekipos atmosfera buvo tikrai labai gera, – atsiminimais dalinosi Šikšnius. – Šis apdovanojimas yra labai svarbus. Žinoma, visada smagu kažką iškovoti, tačiau ypatingai malonu, kai laimi būdamas autsaideriu. Tokie mes buvome toje serijoje.“

Po sėkmingo sezono Utenoje į Klaipėdą dirbti persikėlė Adomaitis kartu su savimi pasiėmė ir 196 cm ūgio puolėją.

Jau pirmąjį sezoną uostamiesčio ekipa pasiekė įspūdingą rezultatą. Danielio Ewingo vedamas „Neptūnas“ LKL pusfinalyje 3-2 nukovė „Lietuvos rytą“ bei iškovojo sidabro apdovanojimus.

„Tai buvo geras sezonas, nes žaidėme finale. Kai sezonas komandai nusisekęs, tuomet asmeninė statistika nėra svarbi, nes esi komandos dalis. Tą sezoną vertinu tikrai teigiamai“, – aiškino Šikšnius.

Visgi antrasis atleto sezonas uostamiestyje nebuvo toks sėkmingas. Ekspertų favorite laikyta „Neptūno“ ekipa mažajame LKL finale 2-3 nusileido nukraujavusiam „Lietuvos rytui“ bei liko be medalių.

Sostinės ekipa į kovą dėl bronzos apdovanojimų stojo po didelių permainų ekipoje – klubą prieš pat seriją paliko keturi legionieriai. Tokia netektis „Lietuvos rytą“ paveikė teigiamai.

„Ekspertai klysta. Jie net dažnai keičia nuomonę jau po pirmųjų rungtynių, – samprotavo krepšininkas. – „Lietuvos ryte“ surinkti geri lietuviai krepšininkai, juk nėra taip, kad šis klubas imtų bet ką. Manau, kad jiems buvo žaisti lengviau, nes jie nejautė spaudimo, o taip būtų buvę, jei būtų likę amerikiečiai.

Ketvirta vieta LKL Klaipėdai yra prastas rezultatas. Norėjome medalio, o jo nėra. Visada liūdna pabaigti sezoną pralaimėjimu.“

„Juventus“ į pirmąją treniruotę rinksis už dviejų savaičių, o sutartis su ekipa be Šikšniaus turi Dovis Bičkauskis, Jonas Zakas, Ugnius Nikitinas ir Simas Buterlevičius. Komandai vadovaus 32-ejų metų specialistas Gediminas Petrauskas.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Technical partner
Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner
Medical partner
Technical partner