Kėdainių ekipą įveikę jonaviečiai išsaugojo viltį pakilti į penktąją vietą
„Betsafe-LKL“ nuotr.

Author: LKL.lt
2023-05-04

Jonavos „CBet“ (18-14) ekipa išsaugojo viltį pakilti į penktąją vietą „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 89:78 (30:14, 17:25, 28:18, 14:21) pranoko Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (13-19), kuriam šis mačas tapo repeticija prieš netrukus lauksiantį svarbiausią sezono mačą.

Šešti žengiantys jonaviečiai vis dar gali aplenkti penktoje vietoje įsitaisiusią Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (18-14) ekipą, tačiau tai įvyks tik vienu atveju – jei uteniškiai penktadienį suklups prieš Kauno „Žalgirį“, o sekmadienį kauniečius Jonavoje pavyks patiesti patiems „CBet“ krepšininkams. Žemiau šeštosios pozicijos „CBet“ bet kuriuo atveju jau nekris.

Kėdainiečių šansų pasiekti „Betsafe-LKL“ atkrintamąsias pralaimėjimas Jonavoje nekeičia. „Nevėžio-Optibet“ pirmadienį laukia lemiamas mūšis namuose su „Šiauliais“ (13-18). Šių rungtynių laimėtojai pačiups paskutinį bilietą į ketvirtfinalį, o pralaimėtojai liks devinti.

Geras ženklas Kėdainių klubui yra tai, kad ant parketo sugrįžo rungtynes su „Žalgiriu“ praleidę Darylas Doualla ir Danielius Lavrinovičius. Tiesa, dėl traumos ir toliau nežaidžia vienas sezono lyderių Artūras Žagaras.

Šeimininkai ant parketo dominavo nuo pat pirmųjų minučių, o po puikiai puolime sužaisto pirmojo kėlinio jie pirmavo 30:14. Antrasis ketvirtis svečiams jau klostėsi kur kas geriau ir deficitą iki pertraukos pavyko sumažinti iki vienženklio – 39:47.

Nors iškart po pertraukos kėdainiečiai buvo priartėję per metimą (44:47), Jonavos ekipa greitai prabudo ir prieš paskutiniąsias dešimt minučių vėl atitrūko nuo varžovų per saugų atstumą – 75:57. Likęs ketvirtis tebuvo formalumas – šeimininkai neleido varžovams sukurti intrigos ir pasiekė užtikrintą pergalę – 89:78.

Rezultatyviausias ir naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Jeffery Garrettas – 17 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 26 naudingumo balai.

Pralaimėtojams 16 taškų pelnė D. Doualla, o dvigubą dublį užfiksavo Timas Lambrechtas – 12 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 24 naudingumo balai.

„CBet“: Jeffery Garrettas 17, Martinas Laksa 14, Goranas Huskičius 13, Glynnas Watsonas 12, Edvinas Šeškus 11, Evanas Maxwellas 10, Dovis Bičkauskis 7.

„Nevėžis-Optibet“: Darylas Doualla 16, Deshawnas Freemanas 15, Danielius Lavrinovičius 14, Timas Lambrechtas 12, Bradley Davisonas 11.