„Juventus“ sustiprino universalus snaiperis iš JAV

„Juventus“ sustiprino universalus snaiperis iš JAV

Author: LKL.LT
2017-08-18

Sudėties komplektavimo darbus bebaigiantis Utenos „Juventus“ klubas sulaukė dar vieno pastiprinimo. Gedimino Petrausko treniruojamas klubas sudarė vienerių metų sutartį su 32 metų 196 cm ūgio puolėju Jonte Flowersu.

Amerikietis praėjusį sezoną rungtyniavo Rumunijos čempionate ir vilkėjo „Timisoara“ ekipos marškinėlius. Šios šalies pirmenybėse krepšininkas per 30 aikštelėje praleistų minučių pelnė po 11,2 taško (41,7 proc. dvitaškių, 43,5 proc. tritaškių, 68,2 proc. baudų), atkovojo po 5,6 ir perėmė po 1,5 kamuolio, atliko po 2,5 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 14,2 naudingumo balo.

„Tai yra patyręs žaidėjas, iš kurio tikimės įvairiapusiško žaidimo tiek puolime, tiek gynyboje bei gero procento atakuojant iš trijų taškų zonos, – teigė „Juventus“ treneris G. Petrauskas. – Kaip ir apie Anthony Irelandą, taip ir apie Jonte sulaukėme labai daug teigiamų atsiliepimų.“

Praėjusį sezoną L. Flowersas pradėjo tik antroje jo pusėje, nes gydėsi 2015-2016 metų sezone patirtą sudėtingą Achilo sausgyslės traumą.

Krepšininkas susižeidė Italijoje, kur atstovavo Bolonijos „Fortituto“ komandai.

2008 metais karjerą Europoje pradėjęs J. Flowersas taip pat yra žaidęs Švedijos, Prancūzijos bei Suomijos komandose, o 2013-2014 metų sezone  su Ploješčio „CSU Asesoft“ klubu debiutavo Europos taurės turnyre.

Puolėjas šiame turnyre spėjo sužaisti dvejas rungtynes, per kurias pelnė po 10 taškų, atkovojo po 3 ir perėmė po 2,5 kamuolio, atliko po 3,5 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 14,5 naudingumo balo.

Sėkmingą J. Flowerso sezoną sustabdė kitos kojos Achilo sausgyslės trauma, dėl kurios teko praleisti visas likusias rungtynes. Nepaisant traumos, Plojesčio klubas nusprendė pratęsti sutartį su krepšininku ir kitais metais amerikietis atvedė „CSU Asesoft“ komandą į Rumunijos čempionų titulą.

Pasirašę sutartį su J. Flowersu, uteniškiai artėja komandos komplektacijos pabaigos link. Artimiausiu metu ekipą papildys dar du užsieniečiai, kurie rungtyniaus vidurio puolėjo bei sunkiojo krašto puolėjo pozicijose.


  1. Flowersas į Uteną atvyks rugpjūčio 23 dieną, o, be šio krepšininko, sutartis su „Juventus“ ekipa taip pat turi Anthony Irelandas, Simas Buterlevičius, Laurynas Samėnas, Dovis Bičkauskis, Arvydas Šikšnius, Karolis Guščikas, Mindaugas Kupšas, Jonas Zakas ir Tautvydas Paliukėnas.


  2.  

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Technical partner
Medical partner
Broadcasting partner
Technical partner
Technical partner
Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner