Kėdainiuose –  užtikrinta Utenos „Juventus“ pergalė

Author: LKL.lt
2021-02-28

Sekmadienį Kėdainiuose vykusiose rungtynėse, svečiai iš Utenos, iškovojo 15-ąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.

Žydrūno Urbono vadovaujami Utenos „Juventus“ (15/6) krepšininkai rezultatu 99:81 (35:18, 16:24, 20:20, 28:19) įveikė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (6/16) ekipą.

Tai buvo trečioji šio sezono „Juventus“ pergalė prieš Kėdainių ekipą.

Rungtynės prasidėjo svečių iš Utenos dominavimu. Ž. Urbono auklėtiniai per pirmąjį ketvirtį pelnė 35 taškus ir tai buvo rezultatyviausias „Juventus“ kėlinys šiame sezone (35:18). Šaltą dušą patyrę Davido Gale‘o auklėtiniai, antrajame rungtynių kėlinyje savo atsilikimą sumažino, laimėjo ketvirtį 16:24 ir prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė 9 taškai (51:42).

Pirmojoje rungtynių dalyje aikštės šeimininkai nerado priešnuodžių Vaidui Kariniauskui. Pagrindinis Utenos komandos atakų organizatorius į buvsios komandos krepšį pelnė net 20 taškų. Dar įspūdingesnis buvo „Juventus“ taiklumas iš artimojo nuotolio – 16 taiklių metimų iš 19 (84%).

Antrojoje rungtynių dalyje aikštės šeimininkai bandė spurtuoti ir perimti iniciatyvą bei ketvirto kėlinio viduryje komandas skyrė vos 4 taškai (81:77), tačiau tuomet Ž. Urbono auklėtiniai sužaidė atkarpą 8:0, kuri užtikrino dar vieną uteniškių pergalę šiame „Betsafe-LKL“ čempionate bei leido pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Utenos  ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Vaidas Kariniauskas. Jis pelnė 28 taškus bei pakartojo savo asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą. Jam puikiai talkino Mindaugas Kupšas. Žaidėjo sąskaitoje dvigubas dublis – 20 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Kėdainių komandoje rezultatyviausias buvo Panagiotis Kalaitzakis. Graiko sąskaitoje 18 taškų.

„Juventus“ komandai dėl traumos padėti negalėjo Martynas Gecevičius.

„Juventus“: Vaidas Kariniauskas 28, Mindaugas Kupšas 20 (13 atk. kam., 35 naud. bal.), Ignas Vaitkus 12 (9 atk. kam.) ir Bryantas Crawfordas po 12.

„Nevėžis–Optibet“: Panagiotis Kalaitzakis 18, Julius Kazakauskas 16 (11 atk. kam., 34 naud. bal.), Sedrickas Barefieldas 11.