Pirmoje mačo pusėje dominavusi „Juventus“ ekipa įveikė „Skycop“

2018-11-17

„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynų akistatoje – Utenos „Juventus“ (5-6) pergalė. Žydrūno Urbono auklėtiniai namie 78:67 (22:13, 19:21, 21:26, 16:17) nugalėjo Prienų „Skycop“ (4-7).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 18 taškų pelnęs Arvydas Šikšnius, 14 pridėjo Karolis Guščikas. Pralaimėtojams 23 taškus surinko Darjušas Lavrinovičius.

Uteniškiai beveik visus reikalus išsprendė dar iki ilgosios pertraukos. Laimėję atkarpą 29:10, uteniškiai jau antrojo kėlinio viduryje triuškino varžovus 39:20.

Po krepšiais dominavusi „Juventus“ ekipa besibaigiant trečiajam kėliniui dar pirmavo 61:39, tačiau „Skycop“ krepšininkai nesudėjo rankų ir pakilo į grėsmingą šturmą.

D. Lavrinovičiaus vedami prieniškiai surengė spurtą 14:1 bei prasidėjus ketvirtajam kėliniui sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – 53:62.

Po Gintaro Leonavičiaus ir Martyno Gecevičiaus tritaškių „Skycop“ atsilikinėjo 59:67, tačiau lemiamu metu svečių puolimas užstrigo.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai beveik keturias minutes nerado būdų pelnyti taškus, o kai krepšys pagaliau atsirišo (61:69), laiko išsigelbėti jau buvo per mažai.

Likus žaisti dvi minutes du dvitaškius paeiliui pataikęs Tomas Dimša leido šeimininkams išlaikyti dviženklį atotrūkį (73:63) bei taip užsitikrinti pergalę.

„Gera ir smagu už iškovotą pergalę, bet erzina toks dalykas – kai kurių žaidėjų požiūris. Jei pirmaujame 20 taškų, pradeda visi juokauti, pradeda būti LeBronais Jamesais. Staiga gaunasi „šlamštelis“ ir reikia vėl susispausti bei nugalėti gerą komandą“, – savo auklėtiniams priekaištų po pergalės turėjo Ž. Urbonas.

Rungtynes dėl traumų praleido Prienų ekipos veteranas Mindaugas Lukauskis ir uteniškių legionierius Kenny Gainesas.

„Pramiegojome pirmą pusę. Pirma pusė buvo baisi. Padariau ir aš klaidą – reikėjo anksčiau keisti gynybos sistemą, nes visi buvo apsimiegoję. M. Lukauskio netektis mums yra labai didelis dalykas, o taip pat išgyvename ir „linksmuosius“ kalnelius: vienas rungtynes sužaidžiame gerai, o kitas – ne“, – dėstė V. Šeškus.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 18, Karolis Guščikas 14, Alexas Hamiltonas ir Dovis Bičkauskis (6 atk. kam.) po 11, Marius Runkauskas 9.

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 23, Martynas Gecevičius 10 (6 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius ir Gintaras Leonavičius po 8.