Galingai pirmąją rungtynių pusę sužaidusi „Juventus“ ekipa nepaliko vilčių „Nevėžiui“

Author: H. Augustynas
2018-10-28

Sunkiai startavę, tačiau galingai įsibėgėję Utenos „Juventus“ (3/5) krepšininkai be didesnio vargo susidorojo su Kėdainių „Nevėžiu“ (2/6).

Aleksandro Hamiltono vedami uteniškiai pabėgo nuo savo varžovų dar iki ilgosios pertraukos ir iškovojo užtikrintą pergalę 88:59 (28:18; 25:13; 18:15; 17:15).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 20 taškų surinkęs A. Hamiltonas, kuris 14 iš jų pelnė dar iki ilgosios pertraukos.

„Nevėžio“ ekipos šiame susitikime neišgelbėjo ir 18 taškų pelnęs bei 8 atšokusius kamuolius atkovojęs Gabrielius Maldūnas.

„Juventus“ ekipa šiose rungtynėse buvo priversta verstis be Kenny Gaineso ir Arno Beručkos, kurie negalėjo žaisti dėl smulkių traumų.

Vis dėlto net ir traumų išretinta „Juventus“ didelių problemų su svečiais iš Kėdainių neturėjo. Nors „Nevėžis“ rungtynes pradėjo spurtu 9:2, po pirmojo ketvirčio uteniškiai turėjo dviženklį pranašumą – 28:18.

Apsukų antrajame kėlinyje nemažinę aikštės šeimininkai po Aleksandro Zacharovo tritaškio su antrojo kėlinio sirena turėjo jau 22 taškų persvarą (53:31).

Vis dėlto jau po pertraukos prie traumuotų K. Gaineso ir A. Beručkos prisijungė ir galvą susižeidęs A. Zacharovas. Nepaisant ruso praradimo, „Juventus“ prie savo persvaros pridėjo dar tris taškus, pradėjo triuškinti svečius iš Kėdainių, o ketvirtasis kėlinys liko tik formalumas (71:46).

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ nė kiek neatsipalaidavo ir tik dar labiau padidino savo pranašumą.

„Juventus“: Alexanderis Hamiltonas 20 (8/13 dvit.), Karolis Guščikas 11, Arvydas Šikšnius ir Dovis Bičkauskis po 10, Martinas Gebenas 9.

„Nevėžis“: Gabrielius Maldūnas 18 (8 atk. kam., 8/9 dvit.), Chauncey Collinsas 11 (8 rez. perd.), Aidas Einikis 9, Regimantas Miniotas 6.