Draugiškas „Juventus“ ir „Nevėžio“ susitikimas baigėsi taikiai

Author: utenosjuventus.lt
2018-02-28
„Betsafe-LKL“ klubai sugrįžo ant parketo. Utenos „Juventus“ taikiai sužaidė kontrolines rungtynes Kėdainiuose su vietos „Nevėžiu“ – 97:97 (23:25, 27:20, 25:28, 22:24).

Pirmąjį ketvirtį užtikrintai pradėjo uteniškiai, kurie po taiklių Dovio Bičkauskio ir Mindaugo Kupšo metimų buvo įgiję dviženklę persvarą (25:14), tačiau ketvirtį spurtu 9:0 baigę aikštės šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki dviejų taškų – 23:25.

Antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė „Nevėžio“ klubas, kuris tolimų metimų dėka persvėrė rezultatą savo naudai ir įpusėjus mačui pirmavo 50:45. Per pirmuosius du kėlinius kėdainiečiai pataikė net 7 tolimus metimus iš 10 bandymų.

Trečiąjį kėlinį tritaškiu pradėjo Jamesas Woodardas, o „Nevėžis“ įgijo rekordinę 8 taškų persvarą. Vis dėlto „Juventus“ į tai atsakė atkarpa 8:0 ir rezultatas vėl tapo lygus – 55:55.

Nors taiklių Simo Buterlevičiaus ir Arvydo Šikšniaus metimų dėka uteniškiai sugebėjo persverti rezultatą (55:60), greitoje atakoje dėjimu pasižymėjo Gabrielius Maldūnas, po tritaškį pridėjo Lesteris Medfordas ir Jamesas Woodardas, o kėdainiečiai vėl perėmė rungtynių kontrolę.

Kėlinio pabaigoje „Nevėžio“ puolimą atkarpa 6:0 dar labiau išjudino Lesteris Medfordas, kurio iniciatyva Kėdainių ekipa vis dar buvo priekyje – 75:73.

Rezultatą paskutiniojo ketvirčio pradžioje po puikaus Kenio Gaineso perdavimo išlygino Mindaugas Kupšas. Netrukus dar 4 taškais pasižymėjo M. Kupšas, Dovis Bičkauskis perėmė kamuolį ir pelnė dar 2 greitus taškus, o „Juventus“ pabėgo į priekį – 86:78.

Stringantį „Nevėžio“ puolimą kiek pagyvino Vaidoto Volkaus perdavimas virš lanko Tadui Sedekerskiui, po kurio sekė dar kelios greitos „Nevėžio“ atakos, leidusios sumažinti kėdainiečių deficitą iki minimalaus (89:88).

Nors likus 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Juventus“ buvo priekyje trimis taškais, po Ramūno Cvirkos paprašytos minutės pertraukėlės tritaškį smeigė Jamesas Woodardas.

Uteniškiai dar turėjo keliolika sekundžių atsakymui, Anthonio Irelando perdavimas Mindaugui Kupšui buvo netikslus, o bendru trenerių sutarimu pratęsimo komandos nebežaidė.

„Juventus“ klubui 24 taškus pelnė Mindaugas Kupšas (dvitaškiai 10/16, baudos 4/4, 5 atk. kam.), 14 – Kenny Gainesas (dvitaškiai 4/6), 13 – Karolis Guščikas (dvitaškiai 3/5, taitaškiai 2/2, 7 atk. kam.), 12 – LaRonas Dendy (baudos 6/6), 9 – Simas Buterlevičius (tritaškiai 3/9), po 8 – Dovis Bičkauskis (8 rez. perd.) ir Arvydas Šikšnius (4 rez. perd.), 5 – Anthony Irelandas (5 atk. kam., 7 rez. perd.), po 2 – Jonte Flowersas ir Maksymas Korniienko.

Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Jamesas Woodardas (22 tšk., tritaškiai 5/7), Lesteris Madfordas (18 tšk., tritaškiai 4/5), Gabrielius Maldūnas (14 tšk., dvitaškiai 7/10, 8 atk. kam.) bei Tadas Sedekerskis (13 tšk., dvitaškiai 5/5, 6 atk. kam., 5 rez. perd.).