Po ilgosios pertraukos nutolęs „Neptūnas“ nugalėjo „Vytautą“

Author: Ž. Vingelis
2017-10-01

Klaipėdos „Neptūno“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Trečiojo kėlinio pabaigoje iki 18 taškų pranašumą padidinę Kazio Maksvyčio auklėtiniai 94:78 įveikė Prienų–Birštono „Vytautą“, kuriam tai buvo jau trečioji nesėkmė.

„Stipru. Mes tikime savo galimybėmis,– po pergalės kalbėjo „Neptūno“ strategas K. Maksvytis. – Toli į priekį nežiūrime, stengiamės koncentruotis kiekvienoms rungtynėms ir taškas po taško bandome susikrauti persvarą. Sezonas įdomus, dabar laukia dvejos rungtynės išvykoje, o tai lengva nebus.“

Naudingiausiu rungtynių žaidėjų tapo Renaldas Seibutis, kuris per 24 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

„Esame laimingi, kad pavyko iškovoti svarbų taškų išvykoje, – teigė mačo „MVP“ R. Seibutis. – „Vytautas“ daug kam yra neparankus varžovas. Mačo pradžia buvo nekokia, o tai buvo signalas, kad yra persiorientuoti ir pradėti žaisti rimtai, kaip mes galime. Tai suderinome ir rezultatas pasikeitė mūsų naudai.“

„Neptūno“ gretose Juanas Palaciosas įmetė 15 taškų, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius. 13 taškų pridėjo Laimonas Kisielius, Arnas Butkevičius – 12.

„Manau, kad trys kėliniai kol kas buvo geriausi sezone, – kalbėjo „Vytauto“ strategas Virginijus Šeškus. – Mums dar trūksta žaidėjų, patirties ir laiko. „Neptūnas“ atvažiavo prieš tai įveikęs Kauno „Žalgirį“ – jie tikrai gera komanda.“

„Vytauto“ ekipoje Tomas Dimša surinko 15 taškų, Eigirdas Žukauskas įmetė 14 taškų, Tadas Klimavičius – 10.

V. Šeškus prabrėžė ir pralaimėtą kovą dėl atšokusių kamuolių: „Tai viena didžiausių mūsų problemų. Visgi, daugelį savo komandos žaidėjų galėčiau pagirti.“

Rungtynes gerai pradėjęs „Vytautas“ susikrovė 10 taškų persvarą (16:6), tačiau iki ketvirčio pabaigos „Neptūnas“ sumažino skirtumą iki 1 taško (19:20).

„Pirmus du kėlinius žaidėme taip kaip turime žaisti, – kalbėjo „Vytauto“ gynėjas T. Dimša. – Tačiau trečiajame ketvirtyje sužaidėme taip prastai, kaip pirmąjį kėlinį prieš „Šiaulius“.

Trečiojo kėlinio viduryje jau „Neptūnas“ turėjo 10 taškų pranašumą (53:43), o netrukus komandas skyrė jau 18 taškų (69:51).

Likus porai minučių iki mačo pabaigos „Vytauto“ deficitas siekė 20 taškų (70:90) ir „Neptūnas“ šventė pergalę (94:78).