M. Mažeika: „Yra motyvacijos ir noro grąžinti „Neptūną“  ten, kur jis turi būti“
Photo: LKL/BNS

M. Mažeika: „Yra motyvacijos ir noro grąžinti „Neptūną“ ten, kur jis turi būti“

Author: LKL.lt
2021-09-17

Iki „Betsafe-LKL“ sezono likus vienai dienai, LKL.lt lygos aistruoliams pristato interviu su vis dar žaidžiančia Klaipėdos „Neptūno“ legenda – Martynu Mažeika.

36-erių veteranas rugsėjo 18 d. pradės jau 15-ąjį sezoną. Visgi gynėjas teigė, kad krepšinis jam dar nenusibodo, nes jaučiasi padaręs dar ne viską, apie ką svajojo vaikystėje.

Šį sezoną „Neptūnas“ pasitinka neturėdamas kito ilgamečio savo žaidėjo – Simo Galdiko, kurio karjera vasarą pakrypo į NKL. Šiuos pokyčius pakomentavo M. Mažeika.

„Rūbinėje dabar tyliau, kai jo nėra, nes būdavo daug garsų. Žinoma, kažkiek jis būdavo Klaipėdoje mūsų siela, kažkiek pridėdavo kitų dalykų. Vienareikšmiškai, trūksta“, – apie išvykusį buvusį komandos draugą kalbėjo gynėjas.

Klaipėdietis savo gimtojo miesto komandoje iki sugrįžimo 2020-aisiais rungtyniavo trimis skirtingais laikotarpiais – 2000-2004, 2008-2009 ir 2010-2017 metais. Kas jį taip traukia vis sugrįžti į uostamiestį?

„Neptūnas“ sukuria tokią aurą, kad norisi į ją grįžti. Man atrodo, ne tik vietiniams žaidėjams čia smagu žaisti. Manau, kad ir žaidėjams iš kitų miestų ir kitų šalių klubas stengiasi įtikti – kad ne tik žaisti, bet ir gyventi šitame mieste būtų smagu. Vienareikšmiškai, jei esi iš to miesto, tai namuose žaisti ir atstovauti tam klubui, kuris yra ilgaamžiškas, su nemaža istorija, yra smagu“, – savo meilę „Neptūnui“ išreiškė kapitonas.

Praėjęs Klaipėdos klubo sezonas nebuvo nusisekęs. Pirmąkart per eilę metų nebuvo iškopta į geriausiųjų ketvertuką. Nors prasto sezono M. Mažeika nesureikšmina, tai pažeidė tiek jo, tiek visos komandos ambicijas.

„Dauguma klubų savo istorijoje yra turėję po gerų sezonų tokius nuosmukius. Galbūt tik tokie išskirtiniai klubai, kaip „Žalgiris“ ir kitų šalių pirmaujantys klubai, neturi duobių ir tokių kritimų. Bet dauguma yra turėję tokius nuosmukius, tai yra normalu – jaunimo auginimas ir t.t. Taip, tai sudaro daug motyvacijos ir noro grąžinti klubą ten, kuri jis turi būti“, – kovingai nusiteikęs buvo krepšininkas.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Technical partner
Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Technical partner
Medical partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner
Technical partner