Klaipėdoje – „Neptūno“ pergalė prieš „Pieno žvaigždes“

2021-02-06

Šeštadienį Klaipėdoje vykusiose rungtynėse, aikštės šeimininkai įveikė svečius iš Pasvalio ir iškovojo 7-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Klaipėdos „Neptūno“ (7/12) krepšininkai rezultatu 99:93 (20:28, 29:17, 20:21, 30:27) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (8/10) ekipą.

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai šiame sezone išlieka nepralaimėję prieš Pasvalio ekipą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Pasvalio. Įpusėjus pirmajam kėliniui, G. Petrausko auklėtiniai pirmavo rezultatu 14:5. Uostamiesčio krepšininkams nepavyko pristabdyti pasvaliečių puolimo ir po pirmojo kėlinio „Pieno žvaigždės“ pirmavo 8 taškų persvara (20:28).

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliais „Neptūno“ šūviais iš toli ir spurtu 13:1 (29:33). T. Gaidamavičiaus ekipa, po dviejų kėlinių, buvo realizavusi 10 tolimų metimų iš 14 bei pirmavo rezultatu 49:45.

Trečiajame kėlinyje abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau nei vienai nepavyko spurtuoti ir po trijų kėlinių ekipas skyrė 3 taškai – 69:66.

Paskutiniajame ketvirtyje ir vėl abi komandos žaidė itin rezultatyviai, tačiau sėkmingi „Neptūno“ šūviai iš toli leido T. Gaidamavičiaus auklėtiniams švęsti 7-ąją pergalę šiame sezone (99:93).

„Neptūno“ ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Evaldas Šaulys, kuris pelnė 21 tašką.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate sužaidė Giedrius Stankevičius, kuris pelnė 16 taškų ir realizavo 4 tolimus metimus iš 5.

Pasvalio ekipoje rezultatyviausias buvo Danielis Amigo. Jis pelnė 20 taškų.

„Neptūnui“ šios dienos rungtynėse padėti negalėjo Martynas Mažeika, Tadas Pažėra ir Aidas Einikis.

„Neptūnas“: Evaldas Šaulys 21, Giedrius Stankevičius 16, Matas Jogėla ir Žygimantas Janavičius (9 rez. perd.) po 12, Simas Galdikas 11.

„Pieno Žvaigždės“: Danielis Amigo 20, Branko Mirkovičius 19 (10 rez. perd.), Edgaras Želionis 15, Tomas Lekūnas 11, Jahennsas Manigat 10, Karolis Giedraitis 9.