„Hoptrans 3x3“ turnyre – „Neptūno“ kapitonas ir klubo talentai
LKL / BNS nuotr.

„Hoptrans 3x3“ turnyre – „Neptūno“ kapitonas ir klubo talentai

Author: LKL.lt
2020-06-06

„Papildomos motyvacijos tikrai nereikia“, – tvirtai sako Simas Galdikas. Klaipėdos „Neptūno“ kapitonas džiaugiasi į Lietuvą grįžtančiu krepšiniu ir kartu su komanda ruošiasi liepą startuosiančiam „Hoptrans 3x3“ turnyrui.

Palangoje vyksiančiame turnyre uostamiesčio ekipai atstovaus S. Galdikas, Adomas Sidarevičius, Aidas Einikis, Klaidas Metrikis, Arūnas Mikalauskas bei Matas Vaitkus.

„Gerai, kad atsirado galimybė dalyvauti tokiame turnyre. Daugelis žaidėjų yra pasiilgę veiksmo, kuris vyksta krepšinio aikštėje bei žiūrovų palaikymo. Tai mus veža“, – sakė S. Galdikas.

Praėjusiame „Betsafe–LKL“ sezone „Neptūno“ kapitonas pelnydavo po 6,3 taško bei sugriebdavo po 2,6 atšokusio kamuolio.

S. Galdikas neseniai dalyvavo ir „Hoptrans 3x3“ turnyro anonso klipo filmavime, kuriame pasirodys kartu su Žygimantu Skuču, Artūru Jomantu bei kitais žinomais Lietuvos krepšinio veidais.

„Emocijos filmavime buvo geros, vieni kitus puikiai pažįstame, – teigė klaipėdietis. – Bejuokaujant užplūdo nostalgija tiems laikams, kai kartu pokštaudavome rūbinėje.“

„Neptūno“ marškinėlius artėjančiame „Hoptrans 3x3“ turnyre be S. Galdiko taip pat apsivilks penki buvę ir esami uostamiesčio krepšinio piramidės atstovai.

Besidomintiems 3x3 krepšiniu A. Sidarevičiaus pavardė turėtų būti puikiai pažįstama.

Šis gynėjas pernai tapo Europos jaunimo iki 18 metų 3x3 čempionu, o praėjusį sezoną atstovavo Klaipėdos „Neptūno–Akvaservio“ ekipai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

Į „Neptūno“ sudėtį „Hoptrans 3x3“ turnyre pateko ir kiti du klubo sistemos auklėtiniai – pagrindinės ekipos duris jau pravėręs K. Metrikis bei 19–metis gynėjas M. Vaitkus.

Dar du „Hoptrans 3x3“ turnyre besivaržysiančios komandos atstovai praėjusį sezoną leido užsienyje.

Klaipėdos krepšinio piramidėje ilgą laiką tobulėjęs A. Einikis Ispanijoje atstovavo „CB Benicarlo“ komandai, o A. Mikalauskas žaidė Olandijoje, Leuvardeno „Aris“ klube.

„Tikiuosi, kad jaunimas pasistengs ir rodys iniciatyvą, – kalbėjo S. Galdikas. – Jie galės mėtyti, o aš stumdysiuosi po krepšiu, užstosiu, kad niekas nemuštų.“

Klaipėdos ekipos veteranas pabrėžė, kad 3x3 krepšinyje žaidimas yra greitesnis ir kietesnis, o tai, jo manymu, klaipėdiečiams gali išeiti į naudą.

„Turime ieškoti savo privalumų ir būdų išnaudoti kitokias taisykles. Manau, kad kietas žaidimas man parankesnis, nes nebus akcentuojami visi prisilietimai“ – teigė S. Galdikas.

Palangoje vyksiantį „Hoptrans 3x3“ turnyrą sudarys trys atrankos (liepos 3–4 d., 10–11 d., 16–17 d.) bei vienas finalinis etapas (liepos 24–25 d.) Prizinis turnyro fondas – 74 tūkst. eurų.

Visas turnyro kovas tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Technical partner
Broadcasting partner
Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Technical partner
Broadcasting partner
Medical partner