„Neptūnas“ draugišką mačą baigė lygiosiomis

Author: bcneptunas.lt
2019-09-12

Pasiruošimą sezonui tęsiantis Klaipėdos „Neptūnas“ draugiško pobūdžio mače namuose 79:79 (26:21, 21:21, 19:19, 11:18) sužaidė lygiosiomis su „Astana“ klubu iš Kazachstano.

Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai po pirmojo ketvirčio turėjo 5 taškų persvarą (26:21). Deivido Gailiaus ir Osvaldo Olisevičiaus vedami klaipėdiečiai antrajame kėlinyje pranašumą buvo padidinę iki 14 taškų (46:32).

Sėkmingai krepšį atakavę svečiai iš Kazachstano iki ilgosios pertraukos priartėjo per 7 taškus (49:42), o trečiojo kėlinio viduryje „Neptūno“ atotrūkis sumenko iki minimalaus – 58:57.

Prieš lemiamas 10 minučių uostamiesčio ekipa pirmavo 7 taškų persvarą (68:61), tačiau „Astana“ krepšininkai ją panaikino. Įtemptame draugiškame mače susitikimas baigėsi lygiosiomis – 79:79.

Tai buvo jau šeštas klaipėdiečių draugiškas mačas pasiruošimo etape. Pirmosios penkerios rungtynės pasibaigė „Neptūno“ pergalėmis.

Iki „Betsafe–LKL“ reguliaraus sezono starto T. Rinkevičiaus auklėtiniai sužais dar vienas draugiškas rungtynes, kuriose „Neptūno“ varžove bus „Ventspils“ komanda iš Latvijos.

„Betsafe–LKL“ sezonas startuos Klaipėdoje rungtynėmis tarp „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“ komandų. Mačo „Švyturio“ arenoje pradžia – rugsėjo 21-ąją dieną 17 val.

„Neptūnas“: Žygimantas Janavičius (7 rez. perd.) ir Osvaldas Olisevičius – po 13, Deividas Gailius ir Simas Galdikas (6 atk. kam.) – po 12.