„Neptūnas“ pasiruošimą sezonui pradėjo pergale

Author: bcneptunas.lt
2019-08-24

Klaipėdos „Neptūnas“ už uždarų durų namuose 101:56 (22:19, 32:8, 23:19, 24:10) įveikė „Liepaja“ krepšininkus iš Latvijos bei pasiruošimą sezonui pradėjo pergale.

Atkakli kova aikštelėje vyko tik pirmajame kėlinyje, o antrajame ketvirtyje „Neptūnas“ ėmė bėgti nuo varžovų – į ilgąją pertrauką nusinešta 27 taškų persvara – 54:27.

Trečiąjį kėlinį Klaipėdos ekipa pradėjo spurtu 11:0, o mačo pabaigoje „Neptūno“ pranašumas buvo pasiekęs rekordinę 48 taškų ribą – 101:53.

Rugsėjo 7-8 dienomis klaipėdiečiai dalyvaus kasmetiniame draugiškame Vlado Garasto turnyre, o iki tol Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai sužais dar dvejas draugiškas rungtynes.

Rytoj „Švyturio“ arenoje vyks sezono atidarymo šventė, kurioje sirgaliai galės susipažinti su „Neptūno“ ir „Neptūno-Akvaservis“ ekipomis. Aistruolių laukia daugybė klubo partnerių pramogų ir prizų, pagrindinės bei dublerių komandų pristatymas ir renginio vinis – linksmos parodomosios rungtynės tarp „Neptūno“ ir „Neptūno-Akvaservis“.