„Neptūnas“ nesulaikė E. Omogbo, bet įveikė „Pieno žvaigždes“
LKL / BNS nuotr.

Author: LKL.LT
2018-09-26

Emmanuelis Omogbo dominavo „Betsafe–LKL“ rungtynėse Pasvalyje, tačiau jo indėlio nepakako „Pieno žvaigždėms“, kad iškovotų pergalę.

Klaipėdos „Neptūnas“ išvykoje 88:69 (22:17, 24:16, 22:21, 20:15) pranoko „Pieno žvaigždes“ ir iškovojo antrą pergalę šį sezoną. Pasvalio krepšininkai lieka be pergalės skonio per pirmus du „Betsafe–LKL“ turus.

E. Omogbo pelnė 24 taškus, iš kurių net 17 – per pirmus du kėlinius. Tačiau 35 naudingumo balų ir geriausio individualaus pasirodymo „Betsafe–LKL“ šį sezoną neužteko.

Osvaldas Olisevičius buvo vienas pagrindinių „Neptūno“ pergalės kalvių. Praėjusį sezoną „Pieno žvaigždžių“ marškinėlius vilkėjęs O. Olisevičius daugiausia prisidėjo prie klaipėdiečių spurto pirmoje susitikimo pusėje, po kurio šeimininkai rezultato nebepersvėrė.

O. Olisevičius pelnė 10 taškų, įskaitant du tritaškius paeiliui, antrajame kėlinyje per trijų minučių atkarpą, kurią „Neptūnas“ laimėjo 16:3. Po tokio spurto klaipėdiečiai atitrūko 16 taškų – 38:22 (14-ąją min.).

Po Gyčio Masiulio dvitaškio „Neptūno“ persvara pasiekė 20 taškų (45:25, 18-ąją min.).

Trečiajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ grąžino intrigą ir priartėjo iki 5 taškų (47:52, 26-ąją min.), bet G. Masiulis per dvi atakas pataikė du tritaškius, „Neptūnas“ vėl nutolo ir nebeatsigręžė.

„Neptūnas“ pataikė 11 tritaškių iš 20 (55 proc.), šeimininkai iš toli pataikė tik 15 proc. metimų (3/18).

Vasarą iš Pasvalio į Klaipėdą persikėlęs O. Olisevičius surinko 18 taškų (7/13 metimų). Aukštaūgis pakilo nuo suolo ir buvo rezultatyviausias „Neptūno“ gretose, taip pat perėmė 3 kamuolius – daugiausia komandoje.

„Pieno žvaigždės“: Emmanuelis Omogbo 24 (7/8 dvitaškių, 10 atk. kam.), Ivars Žvigurs 12.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 18 (5/8 dvitaškių), Gytis Masiulis 18 (3/4 tritaškių, 10 atk. kam.), Jerai Grantas 10 (7 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 10 (3/5 tritaškių).

„Neptūnas“ lieka be nesėkmių – pirmajame čempionato ture pranoko Kėdainių „Nevėžį“. Kitas „Neptūno“ varžovas – Panevėžio „Lietkabelis“, rungtynės vyks sekmadienį uostamiestyje.

„Pieno žvaigždės“ pirmajame ture pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“, o pirmos pergalės sieks sekmadienį Šiauliuose.