Visą mačą pirmavusios „Pieno žvaigždės“ tik jo pabaigoje nugalėjo „Šiaulius“

Author: E. Kirvelaitis
2017-10-08

Nuo pat pirmųjų minučių į priekį pabėgusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Rimanto Grigo auklėtiniai ketvirtąjį kėlinį pralaimėjo 12 taškų, bet 81:79 palaužė „Šiaulių“ komandą.

„Žaidėjai turi suprasti, kad rungtynės tęsiasi visas 40 minučių, o ne tik 35, –  po rungtynių kalbėjo R. Grigas. – Vis dėlto, norėčiau pasveikinti komandą su pergale.“

Aikštės šeimininkus į priekį vedė legionierių duetas – amerikietis Ryanas Harrow pelnė 20, o latvis Artūras Ausėjis 18 taškų.

Po 12 taškų pridėjo komandos kapitonas Steponas Babrauskas ir Nikita Balašovas. Tomo Lekūno sąskaitoje buvo 10 taškų.

„Šiaulių“ ekipoje naudingiausiai rungtyniavo jaunasis talentas Kristupas Žemaitis, surinkęs dvigubą dublį – 12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Amerikiečiai Nickas Zeisloftas ir Omaras Prewittas pelnė po 11 taškų, o Arminas Urbutis ir Laurynas Birutis pridėjo po 10 taškų.

„Mane stebina, kad mes taip elementariai klystame. – auklėtinių žaidimą komentavo „Šiaulių“ strategas Antanas Sireika. – Visgi džiaugiuosi, kad žaidėjai nenuleidžia rankų ir kovoja iki galo.“

Mačą užtikrintai pradėjusi „Pieno žvaigždžių“ ekipa jau pirmajame kėlinyje buvo įgavusi dviženklį pranašumą (18:8), o po pirmųjų dešimties minučių pirmavo (27:19). Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė – dviženklį pranašumą išlaikė aikštės šeimininkai – 45:35.

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždžių“ komanda apsukų nesumažino ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 14 taškų persvara (65:51). Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai“ susiėmė ir iki rungtynių pabaigos likus žaisti 47 sekundes turėjo vos trijų taškų deficitą, tačiau pergalei iškovoti laiko pritrūko – 79:81.