„Šiaulių“ krepšinio komanda baigia formuoti puolėjų grandį pasikviesdami 35 metų 204 cm ūgio žaidėją Vytautą Šarakauską.

Paskutinius penkis sezonus Šarakauskas atstovavo Klaipėdos „Neptūno“ komandai, su kuria pasiekė ne vieną skambią pergalę.

Vytautas Šarakauskas – 35 metų 204 cm ūgio puolėjas praėjusį sezoną LKL čempionate vidutiniškai pelnydavo po 6,3 taško per rungtynes ir atkovodavo po 3,6 kamuolio. Prieš persikeldamas į „Neptūną“ puolėjas 3 sezonus (2009-12 metais) atstovavo „Šiaulių“ komandai. Atstovaudamas „Šiauliams“ jis vidutiniškai pelnydavo po 10,7 taško per rungtynes ir atkovodavo po 6 kamuolius per rungtynes.

„Vytautas Šarakauskas yra patyręs krepšininkas, galintis žaisti tiek sunkiojo krašto puolėjo, tiek vidurio puolėjo pozicijose. Jis gali būti pavojingas tiek arti krepšio, tiek iš toli. Vytautas pasižymi puikia darbo etika ir tikrai bus pavyzdys mūsų jaunimui tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Rūbinės atmosferai jis yra neįkainojamas žmogus. Džiaugiuosi, kad pavyko įkalbėti Vytautą prisijungti prie mūsų komandos“, – apie Šarakauską kalbėjo klubo direktorius Mindaugas Žukauskas.