R. Harrow pasiekė rezultatyvumo rekordą, „Pieno žvaigždės“ iškovojo pirmą pergalę

Author: E. Kirvelaitis
2017-10-04

Ryanas Harrow pagerino šio sezono rezultatyvumo rekordą, o antrajame kėlinyje pabėgusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Pasvaliečiai antrajame ketvirtyje pelnė 17 taškų be atsako ir 95:73 nesunkiai įveikė Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

„Mums tai buvo psichologiškai sunkios rungtynės, nes turėjome du iš eilės pralaimėjimus, - kalbėjo „Pieno žvaigždžių“ strategas Rimantas Grigas. – Jautėsi, jog žaidėjai tiek per treniruotes, tiek prieš rungtynes jaudinosi.“

Įspūdingai „Pieno žvaigždžių“ komandos gretose rungtyniavo amerikietis R. Harrow. Gynėjas vos per 23 aikštėje praleistas minutes pelnė 27 taškus (8/11 dvit., 3/6 trit.), atkovojo vieną ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

„Dzūkija“ gal nesitikėjo jo tokio individualaus žaidimo, jie tam nesiruošė, – galingą R. Harrow žaidimą komentavo R. Grigas. – Jis individualiai labai stiprus žaidėjas.“

Be jo išsiskyrė Nikita Balašovas ir Viačeslavas Bobrovas, atitinkamai pelnę po 12 ir 11 taškų.

„Nuo antrojo kėlinio pradžios kontroliavome rungtynes, – kalbėjo „Pieno žvaigždžių“ kapitonas Steponas Babrauskas. – Sezono pradžia buvo sunki. Šiandien parodėme savo potencialą.“

„Dzūkijos“ ekipoje 15 taškų pelnė Katinas Reinhardtas, po 13 taškų pridėjo Gediminas Navickas ir Domagojus Samacas. Alejandro Hernandezo sąskaitoje buvo 11 taškų.

„Buvome per minkšti gynyboje, per silpnai kovojome, – prastą komandą pasirodymą komentavo „Dzūkijos“ strategas Nikola Vasilevas. – Negalime tikėtis, jog praleidę 95 taškus laimėsime rungtynes išvykoje.“

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, tačiau po pirmųjų dešimties minučių pirmavo aikštės šeimininkai (23:18). Antrajame kėlinyje „Pieno žvaigždžių“ ekipa įjungė aukštesnę pavarą, laimėjo atkarpą 17:0 ir prieš ilgąją pertrauką turėjo jau triuškinamą persvarą – 52:31.

„Rungtynės buvo pralaimėtos dėl noro stokos, - teigė „Dzūkijos“ gynėjas Gediminas Navickas. – Kodėl to noro nėra – aš nežinau. Man, kaip kapitonui, labai gėda už savo komandą.“

Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir pirmąją pergalę sezone šventė pasvaliečiai – 95:73.