„Dzūkija“ namuose palaužė Lenkijos ekipą

Author: Ž. Vingelis
2017-09-11

Sezonui besiruošianti Alytaus „Dzūkijos“ ekipa iškovojo pergalę prieš aukščiausioje Lenkijos lygoje rungtyniaujančią Liublino „TBV Start“ komandą.

Namuose žaidusi „Dzūkija“ 68:66 (20:13, 18:16, 15:21, 15:16) tik po įtemptos kovos palaužė svečių kaimyninės šalies atstovus.

Rezultatyviausiai „Dzūkijos“ gretose žaidė Paulius Petrilevičius surinkęs 17 taškų. Gediminas Navickas pelnė 11 taškų, Martynas Sušinskas pridėjo 10 taškų, o Gedimino Žalalio sąskaitoje buvo 8 taškai.

Lenkijos ekipoje išsiskyrė Urošas Mirkovičius įmetęs 19 taškų, Mateuša Dziemba surinko 14 taškų, o amerikietis Jamesas Washingtonas pelnė 11 taškų.

Gerai rungtynes pradėję alytiškiai po pirmųjų dešimties minučių turėjo septynių taškų pranašumą (20:13), kurį iki ilgosios pertraukos padidino dar pora taškų (38:29). Rankų nenuleidę „TBV Start“ krepšininkai rezultatyviausiai sužaidė trečiąjį kėlinį ir sugrąžino intrigą (53:50). Visgi, mačo pabaiga sėkmingesnė buvo aikštelės šeimininkams, kurie ir iškovojo pergalę rezultatu 68:66.

Prieš Lietuvos krepšinio lygos sezono startą „Dzūkija“ dalyvaus draugiškame turnyre Panevėžyje, kur pusfinalyje susikaus su Ventspilio „Ventspils“ ir pergalės atveju finale alytiškių lauks Panevėžio „Lietkabelio“ ir Kėdainių „Nevėžio“ poros nugalėtojas.