Su bronza namo grįžti norintis G. Watsonas: „Daug kas mus nurašė, bet tai tik suteikė energijos“
„Betsafe-LKL“ nuotr.

Su bronza namo grįžti norintis G. Watsonas: „Daug kas mus nurašė, bet tai tik suteikė energijos“

Author: LKL.lt
2023-06-07

Jonavos „CBet“ komanda jau šį vakarą gali pakiliomis nuotaikomis užbaigti sezoną „Betsafe-LKL“ čempionate..

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje stos į ketvirtą mažojo finalo serijos mūšį ir jei jį laimėti pavyktų, jonaviečiai pasipuoš bronzos medaliais.

Vis tik jei Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ išgyvens lemiamą kovą, serija kelsis į penktąsias rungtynes.

Visą sezoną ir šioje serijoje „CBet“ komandoje vieną pagrindinių vaidmenų vaidina Glynnas Watsonas. Jis pats – ypatingai užsivedęs nuo atkrintamųjų atmosferos ir nekantrauja vykti namo su apdovanojimu rankose.

„Antrosios serijos rungtynės buvo labai atkaklios ir jas ko gero turėjome laimėti, jei ne tos klaidos pabaigoje. Trečiosiose stengėmės išlaikyti aukštą energiją ir negalvoti apie praeitą pralaimėjimą, kaip kartais gali atsitikti po tokio mačo. Tai atnešė vaisių – pasiekėme tokią svarbią pergalę“, – apie rungtynes, kurios baigėsi rezultatais 87:88 ir 82:63, sakė G.Watsonas.

Amerikietis LKL.lt svetainei neslepia, kad skaudi nesėkmė namų teritorijoje tik užgavo „CBet“ ambicijas. Vis tik reakcijos jis dabar tikisi ir iš panevėžiečių. Serijoje iki trijų pergalių jonaviečiai pirmauja 2:1.

„Manome, kad jie bus agresyvūs kaip visada, tai – gera komanda, kurios laukia išgyvenimo mačas“, – LKL.lt kalbėjo amerikietis.

Ketvirtasis ir galimai lemiamas serijos dėl bronzos mūšis vyks šį vakarą, 18.30 val., Jonavoje. Jį stebėkite BTV ir Go3 televizijose.

– Rungtynes Jonavoje pralaimėjote paskutiniu metimu. Kiek skaudu yra pralaimėti būtent taip?

– Tai buvo nemalonu, nes kontroliavome situaciją, bet gale klaidos neleido laimėti. Sakiau vaikinams: pralaimėjome rungtynes, bet serijos rezultatas – 1:1. Turime šansų, bus sunkiau, bet galime vėl nugalėti „7bet-Lietkabelį“. Prabėgo savaitgalis, pasimėgavome šeštadieniu, turėjome treniruotę sekmadienį, tikėjome, kad viskas bus gerai. Taip ir nutiko.

– Kokią reakciją po šio pralaimėjimo matėte komandos rūbinėje? Daugiau buvo pykčio, nusivylimo, o gal noro keršyti?

– Po rungtynių tikrai jautėmės nusivylę, galvojome, kad pergalė išslydo mums iš rankų. Kažkas buvo piktas, kažkas sėdėjo nuleidęs galvą. Taip, nepasisekė, bet tai krepšinis, visko nutinka, reikia būti geresniu, likti susikoncentravusiu ir ramiu.

– Trečiosios rungtynės buvo labai užtikrintos ir jose privertėte „7bet-Lietkabelį“ klysti net 29 kartus. Kaip tai pavyko?

– Mes laikėmės savo žaidybinio plano, buvome agresyvūs. Turime gerus vyrukus, kurie gerai supranta krepšinį, tereikėjo būti kibiems ir atsidavusiems. Gera gynyba mums užtikrino ir gerą puolimą.

– Treneris Virginijus Šeškus kaip tik didžiavosi, kad chemija komandos rūbinėje yra puiki. Ar ji išties tokia ypatinga?

– Mes esame labai artimi, kartu būname, kartu pietaujame – leidžiame laiką ne tik aikštėje ar rūbinėje. Bendraujame daugeliu skirtingų temų, palaikome ryšį, tad tai atsispindi ir aikštelėje. Mes emocingi, tai kartais mus irgi veikia, tačiau viskas gimsta iš meilės, palaikymo ir noro padaryti vieniems kitus geresniais. Žinome, dėl ko kaunamės, nesame savanaudiški ir tai svarbiausia. Einame tikslo link, nepaisant visų pakilimų ir nuopuolių.

– Gana įprasta, kad sezonui einant į pabaigą žaidėjams tampa nelengva negalvoti apie namus ir atostogas. Kaip išlaikote koncentraciją lemiamoms kovoms?

– Taip, sunku, ypač amerikiečiams, nes esame toli nuo namų, ilgai nematėme šeimos. Vis tik suprantame, kad viso sezono metu sunkiai dirbome, kad pasiektumėme šią stadiją, kaip bebūtų, rungtynes sužaisti reikia, tad turime tai daryti užtikrintai, bandant laimėti kaip įmanoma daugiau. Kokia prasmė yra pasiduoti svarbiausiame etape, kai visus metus dėl to stengiesi? Svarbiausia išlikti vieningiems, tikėti, nes namo vis tiek nevyksime, kol nefinišuosime, tad kodėl nepabandyti laimėti medalių? Aš kovotojas, visada noriu laimėti, kaskart, kai lipu ant parketo. 10 mėnesių nemačiau šeimos, galvoju apie ją, bet vos tik įžengiu į aikštę, galvoju apie komandos draugus ir trenerius – apie mūsų bendrus tikslus.

– Atrodo, kad jūs pats esate ypatingai motyvuotas būtent atsakingų rungtynių metu. Tiesa?

– Žinoma, tai atkrintamosios, žaidžiant prieš geras komandas norisi išlaikyti koncentraciją, nes pora pralaimėjimų gali užbaigti tavo pasirodymą. Viskas sprendžiasi per porą mačų. Atkrintamosios – svarbiausia sezono dalis, reikia stengtis būti geriausia savo versija tiek individualiai, tiek komandiškai. Stengiuosi likti sveiku ir energingu, nepaisant smulkių traumelių, už tai ačiū ir trenerei Eglei.

– Kokios reakcijos iš „7bet-Lietkabelio“ tikitės ketvirtajame serijos mače, kuris gali tapti lemiamu?

– Manome, kad jie bus agresyvūs kaip visada, tai – gera komanda, kurios laukia išgyvenimo mačas. Jie tikrai rodys kovą – to laukiame. Turime suprasti, kad serija dar tikrai nėra baigta, reikia klausytis trenerio, vieniems kitų ir bandyti užbaigti seriją savo naudai.

– Jei „CBet“ komandai pavyktų iškovoti bronzą, ar galima būtų sakyti, kad Jonavos klubas šiemet sukūrė tikrą Pelenės istoriją?

– Žinoma. Kai mažesnė komanda kuria tokius dalykus, tai yra ypatinga. Manau, kad daug kas galėjo mus nurašyti atkrintamosiose, bet tai mums tik suteikė energijos. Aš asmeniškai į tai nekreipiu daug dėmesio, bet žinau, kad dalis vaikinų taip tik motyvuojasi labiau. Turime gerą komandą ir manau, kad viskas bus gerai.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Medical partner
Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Technical partner
Broadcasting partner
Technical partner
Broadcasting partner