Alytuje triumavusi „CBet“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalio seriją

2023-05-12

Jonavos „CBet“ komanda pateikė savotišką staigmeną Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalio serijos starte.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 80:76 (19:19, 24:9, 20:21, 17:27) palaužė Alytaus „Wolves“ vyrus ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

Mačas Jonavoje vyks gegužės 14 dieną. Ten „Wolves“ galės lyginti serijos rezultatą, o „CBet“ turės šansą iškovoti bilietą į pusfinalį.

Atrodė, kad Rashardo Kelly vedama „Wolves“ galingiau pradės rungtynes (11:4), tačiau gera „CBet“ atkarpa leido greitai reaguoti ir lyginti rezultatą – 12:12. Galiausiai po Martino Laksos tolimo šūvio priekyje buvo svečiai – 15:12. Kristupas Žemaitis atsakinėjo į oponentų atakas, tad kova liko lygi (19:19), tačiau antras kėlinys priklausė Jonavos vyrams.

Puolimą užkūrusi Jonavos komanda po truputį krovėsi persvarą (30:23), o epizodiniai Jerai‘aus Granto ar Ahmado Caverio metimai menkai keitė situaciją. „Wolves“ puolimas turėjo problemų, tad taip „CBet“ į ilgąją pertrauką nešėsi apčiuopiamą persvarą – 43:28.

Šeimininkai parodė atgijimo ženklus po pertraukėlės, tačiau tai nedavė daug vaisių, nes „CBet“ metimai irgi siekė tikslą – 49:35. Arnas Beručka ir „Wolves“ legionieriai intrigą augino (40:52), bet brangiai kainavo tokie epizodai kaip pramesti baudų metimai. Iš dviženklio deficito alytiškiai taip ir neišsikapstė – 49:63.

Galiausiai šią ribą peržengti pavyko bėgant ketvirtajam kėliniui – 57:65. Atrodė, kad „Wolves“ įsibėgėja grėsmingai, tačiau juos kiek pristabdė J.Garrettas – 67:57. Stabilumu „CBet“ pasidžiaugė neilgai, kadangi du metimus pataikė J.Grantas (61:67), o E.Šeškus pridėjo vieną baudą iš dviejų galimų – 68:61. Tiesa, su baudų metimais toliau problemų turėjo ir šeimininkai, tuo tarpu E.Šeškus paleido svarbų tritaškį – 71:62.

Svarbius metimus realizavęs E.Žukauskas įžiebė viltį „Wolves“ (69:75), o liko dar minutė. Svečiai klydo, bet G.Watsonas stojo mesti baudų ir artino prie pergalės savo ekipą – 77:69. A.Caveris griebėsi šiaudo (76:79), tačiau pražanga buvo vėlyva ir pergalės „CBet“ nepaleido.

„Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone „Wolves“ buvo trečia, o „CBet“ – šešta.

„Wolves“: Ahmadas Caveras 18 (7 rez. perd.), Rashardas Kelly 13 (11 atk. kam.), Jerai‘us Grantas ir Eigirdas Žukauskas – po 9, Kristupas Žemaitis ir Arnas Beručka – po 7.

„CBet“: Edvinas Šeškus 16, Dovis Bičkauskis 14, Glynnas Watsonas 13, Martinas Laksa 11, Aurimas Majauskas 9, Goranas Huskičius 8 (7 atk. kam., 8 rez. perd.).