K. Kemzūros debiutas prie „Wolves“ vairo paženklintas alytiškių pergale Jonavoje
„Wolves“ nuotr.

Author: LKL.lt
2023-04-02

Permainas trenerių štabe prieš kelias dienas įvykdžiusi Alytaus „Wolves“ (17-8) sužaidė pirmąsias „Betsafe-LKL“ rungtynes su Kęstučiu Kemzūra priešakyje.

Svečiuose 85:74 (22:17, 18:22, 18:11, 27:24) po įtemptos kovos pavyko palaužti Jonavos „CBet“ (14-11) klubą.

Nors Jonavos ekipos puolimas įsibėgėjo lėtai ir rungtynių pradžioje skirtumas buvo dviženklis (5:15), Edvino Šeškaus ir Jeffery Garretto taškai leido artėti – 12:15. Po pirmojo kėlinio alytiškiai turėjo 5 taškų pranašumą, vėliau jį padidino dar labiau (30:20), tačiau apie save priminė E.Šeškus, Glynnas Watsonas bei Dovis Bičkauskis, kurie vėl gerino „CBet“ padėtį – 26:32.

Goranas Huskičius su J.Garretto toliau tirpdė šeimininkų deficitą (34:36), o galiausiai pastarasis lygino rezultatą – 36:36. Martino Laksos tritaškis lėmė, kad galiausiai prieš ilgąją pertrauką jonaviškiai turėjo minimalų deficitą – 39:40.

Po pertraukos daugiau nei 2 minutes abi ekipos negalėjo pelnyti taškų, galiausiai badą nutraukė dėjimą kūręs Rashardas Kelly – 42:39. Ahmadas Caveris tempė į priekį „Wolves“ (47:41) ir leido atitrūkti labiau, tad prieš paskutinį kėlinį svečiai turėjo gana apčiuopiamą persvarą – 58:50.

Vis tik ji pasirodė trapi – intriga vėl kilo į maksimalų lygį, kadangi baudų mesti stojęs Dovis Bičkauskis „CBet“ atsilikimą rėžė iki vos taško – 67:68. A.Caveris rodė savo lyderystę, rinkdamas labai svarbius taškus (73:67), bet G.Watsonas neleido svečiams įgauti pagreičio – 69:73. Laikas seko, kovingumą rodžiusi Alytaus ekipa artėjo pergalės link (77:69) po geros legionierių atkarpos, o galiausiai E.Buckeris galutinai žudė šeimininkus – 81:71.

Ankstesnėse tarpusavio akistatose dvi pergales įsirašė „CBet“: rezultatais 80:62 ir 99:94.

„Wolves“ turnyro lentelėje tvirčiau įsitvirtino trečioje vietoje ir kiek atitrūko nuo Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (15-9), o jonaviškiai lieka tvirtai šešti.

Primename, kad prie „Wolves“ trenerių štabo prisijungė ne tik vyr. treneris K.Kemzūra, bet ir asistentas Nedas Pacevičius, praeitą sezoną trumpai rankose turėjęs Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ vairą.

„CBet“: Dovis Bičkauskis 17 (1/6 trit.), Goranas Huskičius 14, Glynnas Watsonas 11 (5 rez. perd., 2/7 trit.), Edvinas Šeškus 10, Martinas Laksa 9, Jeffery Garrettas 8 (11 atk. kam.).

„Wolves“: Ahmadas Caveris 24 (3/4 trit., 5 rez. perd.), Ericas Buckneris 14, Arnas Beručka 11 (3/4 trit.), Eigirdas Žukauskas (6 atk. kam.), Rashardas Kelly ir Marcosas Delia – po 8.