BC „Wolves“ Prienų ekipai įrašė devintą pralaimėjimą iš eilės

2022-11-21

Pirmadienio vakarą šeštą sezono pergalę per devynerias rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo BC „Wolves“ (6-3) komanda.

Namuose, Alytuje žaidę „Vilkai“ 79:70 (20:23, 25:11, 18:19, 16:17) įveikė vis dar be pergalių liekančią Prienų „Labas GAS“ (0-9) ekipą.

Lapkričio pabaigoje pergalės skonio dar nepatyręs ir jau vyr. trenerį pakeitęs Prienų klubas lieka paskutinėje turnyro lentelės vietoje. BC „Wolves“ savo ruožtu pergalių ir pralaimėjimu santykiu susilygina su dabartiniu čempionu Vilniaus „Rytu“.

Pamatus pergalei Rimo Kurtinaičio auklėtiniai pasistatė antrojo kėlinio pabaigoje, kai pradėjo galingą spurtą.  Rezultatui dar esant 40:34, BC „Wolves“ antrą kėlinį baigė penkiais taškais be atsako, vėliau trečiajame dar pridėjo spurtą 9:0 ir nutolo jau 20 taškų skirtumu (54:34).

Nuo tos akimirkos svečiai dar tame pačiame trečiajame kėlinyje sugebėjo atsilikimą sumažinti iki vienženklio (60:51), tačiau rimčiau pasipriešinti Alytaus klubui nebesugebėjo.

Dar vieną galingą pasirodymą surengė vienas ryškiausių R. Kurtinaičio komandos lyderių Ahmadas Caveras. Amerikietis pelnė 18 taškų. Tiesa krepšininkui fatališkai nekrito tolimi metimai. Tikslą pasiekė vos 1 iš 9 tritaškių.

Naudingu žaidimu išsiskyrė dar du „Vilkų“ legionieriai: Hugo Ivernizzis (14 tšk., 6 atk. kam., 17 naud. bal.) ir Marcosas Dellia (8 tšk., 9 atk. kam., 16 naud. bal.).

Prienų komandoje naudingiausias buvo Justinas Jogminas. 25-erių krepšininkas pelnė 12 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus. Rezultatyviau už J. Jogminą žaidė tik legionierius Brandonas Brownas. Amerikietis pelnė 16 taškų.

BC „Wolves“: Ahmadas Caveras 18 (7/15 dvit., 1/9 trit.), Hugo Ivernizzis 14 (6 atk. kam., 17 naud. bal.), Mindaugas Lukauskis 9 (3/4 trit.), Marcosas Dellia (9 atk. kam., 16 naud. bal.) ir Kristupas Žemaitis 8, Eigirdas Žukauskas 7.

„Labas GAS“: Brandonas Brownas 16 (8/9 baud. met.), Justinas Jogminas 12 (9 atk. kam., 23 naud. bal.), Dominykas Domarkas 10, Karolis Giedraitis 8.

Artimiausias rungtynes BC „Wolves“ lapkričio 28 dieną žais išvykoje su vienvaldžiu turnyro lyderiu Kauno „Žalgiriu“. Prienų klubas pirmąją sezono pergalę iškovoti lapkričio 27 dieną bandys Utenoje.