Perspektyviausiems LKL Akademijos nariams – „Citadele“ įsteigtos stipendijos
Photo: LKL

Perspektyviausiems LKL Akademijos nariams – „Citadele“ įsteigtos stipendijos

Author: LKL.lt
2022-09-16

Jau ne vienerius metus trunkantis generalinio Lietuvos krepšinio lygos ir titulinio Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro rėmėjo „Citadele“ bendradarbiavimas turės naują veiklos kryptį. Vienas perspektyviausių bankų nusprendė skirti 3 stipendijas būsimos, 8-osios LKL akademijos, kuri nuo šiol bus vadinama, LKL akademija powered by Citadele, laidos perspektyviausiems absolventams.

Per daugiau nei 10 veiklos metų „Citadele“ tapo stipriu Baltijos šalių banku, vaidinančiu svarbų vaidmenį kuriant ir diegiant skaitmeninių finansų paslaugas tiek privačiam, tiek verslo sektoriui. Kaip finansinis tarpininkas, bankas siekia prisidėti prie tvaraus ekonomikos vystymosi ir suteikti gyventojams ir verslo atstovams reikalingas paslaugas ir sprendimus, kurie skatintų tvaresnę gyvenseną ir tvaraus verslo kūrimą.

„Labai džiaugiuosi, kad „Citadele“ šį lygos projektą mato kaip platformą, atspindinčią pagrindines organizacijos vertybes – inovatyvumą, augimą bei plėtrą ilgalaikėje perspektyvoje. Tendencingai su šiuo bendradarbiavimu pasirinkome ir būsimos laidos veiklos kryptį – krepšinio bei verslo sąveiką“, - partneryste džiaugėsi LKL akademija powered by Citadele vadovė Raminta Valentaitė.

„Kaip ir mūsų klientai – mėgstame krepšinį bei iššūkių nestokojančias varžybas, kur siekiant aukščiausių tikslų meistriškai išnaudojamos visos galimybės. „Citadele“ ne tik pratęsė partnerystės su LKL sutartį kaip generalinis rėmėjas, bet padidino paramą Lietuvos krepšinio komandoms – šiame sezone taip pat remsime jaunuosius talentus, taip padėdami jiems siekti savo svajonių. Susitikime naujajame 2022/2023 metų sezone arenose ar prie TV ekranų ir palaikykime savo mėgstamas komandas bei ateities krepšinio žvaigždes“, - sako „Citadele“ banko valdybos narys, Baltijos šalių verslo bankininkystės tarnybos vadovas Vaidas Žagūnis.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Broadcasting partner
Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Technical partner
Broadcasting partner
Medical partner
Technical partner
Technical partner