Vilniečiai pratęsė sutartį su J. Williamsu
LKL nuotr.

Vilniečiai pratęsė sutartį su J. Williamsu

Author: rytasvilnius.lt
2022-08-04

Vilniaus „Rytas“ turi dar vieną džiugią naujieną savo aistruoliams. Kitame sezone ir toliau juodai baltai raudonas spalvas gins dėl kiekvieno aikštės centimetro besikaunantis 29-erių Jarvisas Williamsas.

Lietuvos čempionu su „Rytu“ tapęs atletiškas 203 cm amerikietis rugpjūčio mėn. pabaigoje buvo patyręs achilo sausgyslės traumą, o vasario 2 d. oficialiai debiutavo „Ryto“ komandoje ir ant parketo sugrįžo su garsiais aistruolių plojimais. 

„Esu laimingas galėdamas ginti iškovotą Lietuvos čempionų titulą. Beveik metai praleisti Vilniuje leido pamilti šį miestą ir „Ryto“ sirgalius. Drąsiai galiu pasakyti, jog čia atradau antruosius savo namus ir nekantrauju pradėti darbus su atsinaujinusia komandos sudėtimi“, – džiaugėsi J. Williamsas.

FIBA Čempionų lygoje per 5 mačus J. Williamsas spėjo pasižymėti po 7,2 taško, 3,4 atkovoto kamuolio ir 8,4 naudingumo balo. Vietiniame čempionate puolėjo statistika buvo kiek geresnė – vidutiniškai po 9,3 taško, 4,9 atkovoto kamuolio, 1 rezultatyvų perdavimą ir 11,4 naudingumo balo. 

„Jarvį galima apibūdinti kaip didelį kovotoją, kuris skleidžia daug pozityvo aplink save tiek aikštelėje, tiek rūbinėje. Džiugu, kad turėsime šį energingą ir dideliu noru degantį krepšininką Vilniuje dar vienam sezonui“, – kalbėjo „Ryto“ sporto direktorius Donatas Zavackas.  

J. Williamsas „Ryto“ priekinę liniją sudarys su Martynu Echodu, Evaldu Kairiu, Gyčiu Masiuliu ir Toddu Withersu.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner
Medical partner
Broadcasting partner
Technical partner