Citadele KMT finalo ketvertas jau čia pat: sirgalių laukia per 1500 prizų
Photo: LKL

Citadele KMT finalo ketvertas jau čia pat: sirgalių laukia per 1500 prizų

Author: LKL.lt
2022-02-10

Vasario 19-20 dienomis Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje nugriaudės laukiamiausia metų krepšinio šventė – Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto varžybos. Taurę į viršų Vilniuje kels tik viena komanda, bet šventėje bus gausiai apdovanoti ir sirgaliai. Žiūrovams per finalo dieną bus išdalinta per 1500 skirtingų prizų.

Citadele KMT finalų dieną šventinę nuotaiką sirgaliai jaus ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų – nuo pat pirmo žingsnio arenoje.

Vasario 20 dieną į areną atvykę žiūrovai turės progą iš čia išsinešti ne tik nepamirštamų emocijų, bet ir Lietuvos krepšinio lygos bei jos partnerių įsteigtų prizų.

Sirgaliams bus išdalinta daugiau nei 1500 dovanų, tarp kurių: „Citybee“ dovanų kuponai, vardiniai Domanto Sabonio marškinėliai su žaidėjo parašu, „Compensa“ draudimo paslaugų kuponai, sportiniai krepšiai, krepšinio atributika, sveikatos tyrimai, užkandžiai, specialūs Citadele KMT turnyro džemperiai, marškinėliai ir kita.

Gauti šiuos prizus labai paprasta – finalų dieną į areną atėjusiems žiūrovams bus dalinamos nutrinamos kortelės. Ją nutrynus iškart taps aišku, ar kortelė laiminga. Jei taip – sirgalius iškart žinos ir jam priklausančią dovaną ir ją galės atsiimti arenoje, specialiai tam įrengtoje vietoje.

Norintys tapti nepamirštamos krepšinio šventės dalimi dar gali suspėti įsigyti sparčiai tirpstančius bilietus

Pusfinaliuose akis į akį stos dabartinis turnyro čempionas Kauno „Žalgiris“ su „Šiauliai-7Bet“ ekipa, taip pat šeimininkas Vilniaus „Rytas“ su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Bilietus į Citadele KMT finalo ketvertą platina TIKETA.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Technical partner
Technical partner
Medical partner
Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner