Legionierių vedama „Dzūkija“ atsilaikė prieš „Pieno žvaigždes“

2022-01-24

Pirmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate itin svarbią pergalę iškovojo Alytaus „Dzūkijos“ komanda. Namuose žaidę alytiškiai įveikė tiesioginius konkurentus dėl patekimo į atkrintamąsias – Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Visos dvikovos metu pirmavusi „Dzūkija“ iškovojo pergalę 92:86 (27:22, 20:16, 26:22, 19:26).

Alytiškiai į priekį išsiveržė pačioje rungtynių pabaigoje, o nuostabus legionierių Dylano Frye ir Aleksandaro Aranitovičiaus žaidimas neleido „Pieno žvaigždėms“ nei grėsmingiau priartėti prie varžovų, nei persverti rezultato.

Per ilgąją pertrauką komandas jau skyrė devyni taškai, o antroje rungtynių dalyje šeimininkai atotrūkį tik dar labiau didino. Ketvirtajame kėlinyje Alytaus komanda turėjo jau 17 taškų pranašumą (81:64). Jis likus dviem minutėms sumažėjo iki dešimties, tačiau laiko išsigelbėti svečiams neužteko.

Pauliaus Danisevičiaus tritaškis ir Žygimanto Skučo metimas likus minutei dar priartino pasvaliečius iki penkių taškų (90:85), tačiau Artūro Jomanto dvitaškis įtvirtino alytiškių pergalę.

Puikų pasirodymą surengė Alytaus ekipos legionierius A. Aranitovičius. Ilgiausiai iš visų žaidęs serbas per 31,5 minutės pelnė 24 taškų.

Anksti įsismaginęs D. Frye iš viso surinko 21 tašką, taip daugiau nei dvigubai viršydamas savo vidurkį (9,3 tšk.). Dzūkų lyderis šiose rungtynėse pataikė keturis tritaškius.

Vyriausias „Betsafe-LKL“ čempionato žaidėjas Mindaugas Lukauskis prie pergalės prisidėjo septyniais taškais.

„Pieno žvaigždėse“ rezultatyviausiai žaidė Paulius Petrilevičius ir Arnas Beručka. Abu žaidėjai pelnė po 16 taškų.

Alytaus klubui tai septintoji sezono pergalė. Pasvalio komanda savo ruožtu po šio vakaro lieka su dviem pergalėmis.

Dzūkai šiuo metu užima aštuntąją vietą, o pasvaliečiai turnyro lentelėje priešpaskutiniai, dešimti.

„Dzūkija“: A. Aranitovičius 24, D. Frye 21, Adamas Lapeta ir Martynas Zigmantavičius 10, M. Lukauskis 7.

„Pieno žvaigždės“: P. Petrilevičius ir A. Beručka 16, Žygimantas Skučas 15, P. Danisevičius 11, Randy Culpepperis 10.