Panevėžyje – užtikrinta „Lietkabelio“ pergalė

Author: LKL.lt
2021-10-30

Panevėžio „Lietkabelio“ (5/3) komanda „Betsafe-LKL“ čempionate pasiekė užtikrintą pergalę namų arenoje.

Puikiai krepšį atakavę Nenado Čanako auklėtiniai 88:70 (20:12, 21:15, 19:24, 28:19) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1/6) ekipą.

Panevėžiečiai iniciatyvą rodė nuo pat rungtynių pradžios. Juos į priekį vedė užtikrintai rungtynes pradėjęs „Lietkabelio“ aukštaūgis Džordže Gagičius, kuris per pirmąsias dešimt minučių pelnė 6 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir sąskaitoje turėjo 10 naudingumgumo balų.

Antrajame kėlinyje pasvaliečiams atsilikimo sumažinti nepavyko. Pirmoje rungtynių pusėje puikiai krepšį iš dviejų taškų zonos atakavę šeimininkai (14/20) toliau didino persvarą ir po dviejų kėlinių užtikrintai pirmavo – 41:27.

Po ilgosios pertraukos labiau susikaupę ir aktyvesni trečiajame kėlinyje buvo svečiai iš Pasvalio. Tai buvo rezultatyviausias „Pieno žvaigždžių“ ekipos kėlinys, kurį jie laimėjo 24:19, taip savo atsilikimą prieš lemiamą rungtynių ketvirtį sumažinę iki 9 taškų (51:60).

Vis dėlto, rungtynių pabaigoje panevėžiečiai buvo užtikrintesni ir daugiau vilčių svečiams nesuteikė. Paskutinį ketvirtį laimėję „Lietkabelio“ krepšininkai (28:19) įtvirtino savo pranašumą ir pasiekė penktąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.