„Žalgiris“ tapo „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ čempionais!

„Žalgiris“ tapo „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ čempionais!

Author: E.Kirvelaitis
2017-02-19

„Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyro čempionais tapo Kauno „Žalgirio“ komanda. Savo žiūrovų palaikomi kauniečiai 84:63 be didesnio vargo susitvarkė su Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais.

Technininė. Pirmajame kėlinyje už ginčus su varžovu technine pražanga buvo nubaustas „Žalgirio“ įžaidėjas Leo Westermannas.

Apdovanojimas. Įpusėjus pirmajam kėliniui už paramą Lietuvos sportui bei krepšiniui ir socialines iniciatyvas apdovanotas buvo „Tete-a-Tete“ kazino direktoriaus konsultantas Samoilas Kacas.

Nesportinė. Abipuse nesportine pražanga pirmajame kėlinyje buvo nubausti Simas Galdikas ir Antanas Kavaliauskas.

Mūšis. Rungtynes geriau pradėjo „Žalgiris“, mačo starte pirmavęs 5:0. Tuo tarpu „Lietkabelis“ pirmuosius taškus pelnė praėjus tik trims su puse minutės (5:3). Antroje pirmojo ketvirčio pusėje panevėžiečiai ir toliau strigo puolime, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 18:10.

Apdovanojimas #2. Antrojo kėlinio viduryje buvo suteiktas apdovanojimas „Avia Solutions Group“ valdybos pirmininkui Gediminui Žiemeliui už suteiktą paramą „Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyrui.

Banguotas žaidimas. Antrasis ketvirtis pažėrė nemažai intrigos – „Lietkabelis“ buvo priartėjęs iki 20:18, bet tada „Žalgiris“ vėl nutolo (32:24). Kėlinio pabaigoje panevėžiečiai pirmą kartą išsiveržė į priekį (32:33), bet persvaros ilgai neišlaikė – 34:33.

Apdovanojimas #3. Ilgosios pertraukos metu už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime buvo apdovanotas ilgametis Lietuvos vyrų rinktinės treneris Jonas Kazlauskas.

Techninė #2. Trečiajame kėlinyje technine pražanga už reikštas emocijas buvo nubaustas „Lietkabelio“ puolėjas Žygimantas Skučas.

Spurtas. Trečiojo ketvirčio pradžioje „Lietkabelis“ buvo išlyginęs rezultatą (36:36), tačiau po to sekė žalgiriečių spurtas 13:0, po kurio aikštės šeimininkai įgavo rekordinę persvarą (49:36).

Solidus žaidimas. Kėlinio pabaigą užtikrintai sužaidęs „Žalgiris“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo užtikrintai – 62:50.

Nesportinė #2. Ketvirtojo kėlinio pradžioje kieta kova tęsėsi toliau – šį kartą nesportine pražanga buvo nubaustas kauniečių gynėjas Renaldas Seibutis.

20. Kevinas Pangosas sumetė du baudos metimus ir „Žalgirio“ persvara tapo triuškinama (80:60).

Čempionai. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir „Karaliaus Mindaugo taurę“ iškovojo „Žalgiris“ – 84:63.

Žalgiris“: Kevinas Pangosas ir Brockas Motumas po 14 tšk., Leo Westermannas 12 tšk., Edgaras Ulanovas ir Paulius Jankūnas po 10 tšk., Artūras Milaknis ir Antanas Kavaliauskas po 8 tšk.

Lietkabelis“: Benas Madgenas ir Simas Galdikas po 11 tšk., Kšištofas Lavrinovičius ir Donatas Tarolis po 9 tšk.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Technical partner
Technical partner
Medical partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner
Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner