„Lietkabelio“ pasirengimo cikle – 8 rungtynės

„Lietkabelio“ pasirengimo cikle – 8 rungtynės

Author: LKL.LT
2017-08-24

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas baigia pirmą pasiruošimą etapą šį savaitgalį pradės draugiškų rungtynių ciklą.

Pirmasis LKL vicečempionų varžovas – NKL komanda Vilniaus „Perlas“. Susitikimas vyks šeštadienį „Cido“ arenoje už uždarų durų.

Žiūrovai negalės išvysti ir kitų dvejų rungtynių: rugpjūčio 30 d. vyks susitikimas su Permės „Parma“, o rugsėjo 2 d. – su „Šiaulių“ ekipa.

Artūro Štalbergo auklėtiniai rugsėjo 8 d. pradės turnyrą Liepojoje. Pirmasis varžovas – „Ventspils“ krepšininkai. Kitą dieną „Lietkabelio“ lauks dar vienas susitikimas turnyre – prieš Vieningosios lygos dalyvę Krasnojarsko „Jenisej“. Trečias varžovas Latvijoje priklausys nuo to, kaip išsidėstys komandos po grupės etapo.

Pasiruošimą naujajam sezonui „Lietkabelis“ baigs tradiciniu Raimundo Sargūno taurės turnyru „Cido“ arenoje rugsėjo 14–15 dienomis. Tuomet sirgaliai turės pirmąją galimybę išvysti žaidžiančią komandą savo mieste.

Rugsėjo 19 d. „Lietkabelis“ pradės LKL sezoną rungtynėmis namuose prieš Utenos „Juventus“.

Šiuo metu treniruotėse prakaitą lieja 10 krepšininkų: Kšištofas Lavrinovičius, Darjušas Lavrinovičius, Vaidas Čepukaitis, Žygimantas Skučas, Gintaras Leonavičius, Tomas Rimša, Lukas Aukštikalnis, Simas Jasaitis, Lorenzo Williamsas ir Ante Delašas.

Adas Juškevičius su Lietuvos rinktine keliaus į Europos čempionatą ir prie „Lietkabelio“ prisijungs po pirmenybių. Donatas Tarolis šiuo metu yra Taipėjuje ir padeda studentų rinktinei skintis kelią į priekį universiadoje, todėl į Panevėžį atvyks rugsėjo pradžioje. Tuo tarpu Žanis Peineris dar yra tarp 15 pretendentų ginti Latvijos nacionalinės komandos garbę Senojo žemyno pirmenybėse.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Technical partner
Medical partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner
Technical partner
Broadcasting partner
Technical partner
Technical partner