Mėnesio žvaigždė – rekordus gerinęs Ch. Collinsas
LKL / BNS nuotr.

Mėnesio žvaigždė – rekordus gerinęs Ch. Collinsas

Author: LKL.lt
2020-01-02

Šio sezono geriausius individualius pasirodymus surengęs ir penkias savaites paeiliui į simbolinį penketuką patekęs Chauncey Collinsas tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ gruodžio mėnesio krepšininku.

24-erių Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ gynėjas ryškiausiai spindėjo tarp visų lygos krepšininkų gruodį.

„Buvo puikus mėnuo, – 2019-ųjų pabaigą apibendrino Ch. Collinsas. – Komandą paliko dalis žaidėjų, buvo sunku svarstant, kurie krepšininkai liks komandos dalimi, kurie ne. Supratau, kad turiu stengtis labiau ir naudotis galimybe tapti lyderiu. Taip ir nutiko.“

Ch. Collinsas per 4 rungtynes rinko po 24,8 taško (44 proc. tritaškių), atkovojo po 5,8 kamuolio ir atliko po 3,5 rezultatyvaus perdavimo.

Amerikietis vidutiniškai rinko po 26,5 naudingumo balo. Tai gerokai pranašesnis rezultatas nei antroje vietoje likęs Laurynas Birutis – Prienų „CBet“ aukštaūgis rinko po 20 naudingumo balų.

„Sintek–Dzūkija“ per ketverias rungtynes laimėjo kartą – pranoko Klaipėdos „Neptūną“.

„Galbūt mūsų sudėtis nėra geriausia, bet turime karių, turime patyrusių žaidėjų, – svetainei LKL.lt sakė Ch. Collinsas. – Manau, kad galime būti lygos viduryje.“

Pergalingose rungtynėse su „Neptūnu“ Ch. Collinsas spindėjo – 37 taškus pelnęs ir 9 tritaškius pataikęs amerikietis pasiekė šio sezono „Betsafe–LKL“ rekordus.

„Eidamas į rungtynes jaučiausi puikiai. Per pastarąsias 4-5 rungtynes buvome arti pergalės, kovojome iki pabaigos. Supratau, kad turiu imtis daugiau iniciatyvos, tai dariau, visi metimai krito ir buvo beprotiškų momentų“, – džiaugėsi „Sintek–Dzūkijos“ gynėjas, pataikęs pergalingą metimą.

Ch. Collinsas, kuris dalį praėjusio sezono praleido Kėdainių „Nevėžyje“, šiuo metu yra rezultatyviausias lygos krepšininkas – pelno po 16,1 taško.

„Gruodį galėjau žaisti ir mėgautis, – pabrėžė Alytaus klubo lyderis. – Noriu, kad kitas mėnuo būtų dar geresnis.“

Prizas Ch. Collinsui bus įteiktas gruodžio 12 d. prieš rungtynes su Prienų „CBet“.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Technical partner
Broadcasting partner
Technical partner
Broadcasting partner
Technical partner
Broadcasting partner
Medical partner
Technical partner