„Visi vyrai cezariai, tik vieni yra karvedžiai, kiti – salotos“, – tokia skambia mintimi pernai pasižymėjo Antanas Sireika. Su siekiu savo komandą paversti karvedžiais, jis pradeda jau 25–ąjį savo trenerio karjeros sezoną.

„Smagu, kad žurnalistams patiko mano frazė, – kalbėdamas su LKL.lt šypsojosi A. Sireika. – Ji nebuvo skirta tiesiogiai žaidėjams, aš tiesiog noriu, kad visi vyrai, nesvarbu, ar sporte, ar politikoje, laikytųsi žodžio.“

63–ejų specialistas į „Betsafe–LKL“ kovas vėl stojo vadovaudamas „Šiaulių“ komandai. Praėjusį sezoną dešimtoje vietoje likę šiauliečiai sieks pakilti su nauja jėga, nors per vasarą atsisveikino su nemažai svarbių žaidėjų.

Tarp jų – ir į Utenos „Juventus“ persikėlęs Ignas Vaitkus, ir Kauno „Žalgiryje“ šansą gavęs Karolis Lukošiūnas. Pasak A. Sireikos, jam matyti į aukštesnį lygį kylančius žaidėjus – didelis malonumas.

„Man visą laiką norisi improvizuoti ir pažiūrėti, kas gausis. Gal niekada startiniame penketuke nežaidusį žaidėją reikėtų ten išbandyti? Jei žmogus užkimba ir aikštėje kažką gerai padaro, ir jam, ir treneriui yra džiugu. 

Atsimenu, kaip Mindaugas Kuzminskas pas mus atvyko iš „Perlo“ ir po naujųjų metų grįžęs į komandą pamačiau, kad jis visai nežaidžia. Tuomet vieną kartą Baltijos krepšinio lygoje Mindaugą išleidau į starto penketą, o jis pelnė 13 taškų. Abu buvome laimingi“, – LKL.lt pasakojo treneris.

Visas reportažas: