„Lietkabelis“ pripažino latvių pranašumą

Author: kklietkabelis.lt
2019-09-14

Nesėkmę draugiškose rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris namuose 83:93 (26:23, 19:15, 24:29, 14:26) nusileido Ventspilio „Ventspils“ krepšininkams.

Pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, o nežymų skirtumą įgijo „Lietkabelis“ – 26:23. Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai toliau kontroliavo situaciją ir į pertrauką išėjo turėdami 7 taškų pranašumą – 45:38.

Antroje mačo dalyje „Ventspils“ toliau mynė ant kulnų oponentams, bet niekaip išsiveržti į priekį nesugebėjo, tačiau deficitą sumažino – 67:69 po trijų kėlinių. Ketvirtajame ketvirtyje svečiai iš Latvijos perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sužaidus 5 minutes jau pirmavo (79:75), o per likusį laiką dar labiau padidino atotrūkį ir pasiekė pergalę.

„Lietkabeliui“ negalėjo padėti Stefanas Sinovecas ir Željko Šakičius.

„Lietkabelis“: Kendrickas Brownas 24 (6/8 tritaškiai, 5 rez. perd.), Martynas Sajus 16, Gabrielius Maldūnas 12, Femi Olujobi 10 (6 atk. kam.), Margiris Normantas 7, Tomas Dimša 6, Tomas Lekūnas 5, Vytenis Lipkevičius 3 (7 atk. kam.).

„Ventspils“: Janis Kaufmanis 17, Wesley Washburnas ir Ryanas Lutheris po 15.