„Šiauliuose“ – 17-metis talentas
Photo: BC Šiauliai

„Šiauliuose“ – 17-metis talentas

Author: bcsiauliai.lt
2019-03-08

„Šiaulių” komandą papildė dar vienas naujas veidas. Nuspręsta į sudėtį įtraukti 17-metį „Saulės” krepšinio akademijos atstovą Nedą Šviriką.

Pakviestas į vieną iš reguliariai organizuojamų perspektyviausių akademijos talentų ir „Šiaulių” ekipos bendrų treniruočių, jis patraukė vyr. trenerio Antano Sireikos akį. Krepšinio specialistas netrukus pakvietė jaunąjį krepšininką nuolat sportuoti su pagrindine miesto komanda, o vėliau – ir apsivilkti geltonus marškinėlius.

184 cm ūgio įžaidėjas be šalies moksleivių lygos (MKL) U18 čempionato taip pat atstovavo akademijos komandai Regionų krepšinio lygos (RKL) B divizione. Rungtyniaudamas KA „Saulės-ASKOS-SG” gretose, trenerio Mariaus Krapiko auklėtinis rinko po 16,6 taško, atlikdavo po 6,4 rez. perdavimo, atkovodavo po 5,6 ir perimdavo po 3 kamuolius per 33 minutes. 

„Suprantama, kad iš šio jauno krepšininko kažkokių stebuklų nesitikime. Tai yra labiau motyvacinė priemonė. Norime, kad perspektyvus vaikinas paragautų vyrų krepšinio skonio ir pamatytų, kiek reikia įdėti darbo, tikintis rungtyniauti aukštame lygyje. Tuo pačiu tai žinutė visiems mūsų akademijos auklėtiniams, kad jie yra stebimi mūsų trenerių, todėl svarbu nuolat stengtis, treniruotis iš visų jėgų ir laukti savo šanso”, - sakė klubo direktorius Mindaugas Žukauskas.

Artimiausias „Betsafe-LKL” čempionato rungtynes „Šiaulių” savo arenoje žais kovo 9 d., šeštadienį, su Prienų „Skycop”.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Medical partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner
Technical partner
Technical partner
Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner