Š. Beniušis iš „Šiaulių“ grįžta į NKL pirmenybes
LKL/BNS nuotr.

Š. Beniušis iš „Šiaulių“ grįžta į NKL pirmenybes

Author: bcsiauliai.lt
2019-01-17

Po Beno Griciūno traumos gruodžio pabaigoje į „Šiaulių” sudėtį susigrąžintas vidurio puolėjas Šarūnas Beniušis vėl padės Joniškio „Delikatesui” Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), kur jau praleido du šio sezono mėnesius. 

Trejas rungtynes „Betsafe-LKL” sausį spėjusio sužaisti vidurio puolėjo minutės aikštėje susitraukė, kai išankstines medikų prognozes paneigęs B.Griciūnas į krepšinio aikštelę sugrįžo mėnesiu anksčiau nei planuota ir dvikovoje su „Rytu” surinko 19 taškų parodydamas, kad nejaučia jokių peties traumos padarinių. 

„Susiklostė ta pati situacija kaip ir prieš porą mėnesių. Tikėjomės, kad Benas sportuoti galės tik vasarį, tačiau viskas susiklostė žymiai greičiau. Dėl vėl atsiradusios didelės konkurencijos priekinėje linijoje nebegalime Šarūnui skirti tiek minučių, kiek norėtume, todėl dar kartą teko priimti sprendimą žaidėją perkelti į Joniškį iki kol mums vėl prireiks jo pagalbos. „Delikatese” jis žaidžia daug, yra mėgstamas sirgalių ir duoda šiai komandai didžiulę naudą, todėl laikyti jį ant suolo Šiauliuose nebūtų teisinga”, – sakė klubo direktorius Mindaugas Žukauskas. 

Sugrįžęs į stipriausią šalies čempionatą, Š.Beniušis per 3 rungtynes vidutiniškai aikštėje praleido po beveik 12 minučių, įmesdamas po 5 taškus ir atkovodamas po 2,3 kamuolio. 

Tuo metu NKL pirmenybėse jis buvo vienas naudingiausių lygos žaidėjų. Vilkėdamas „Delikateso” marškinėlius centras sužaidė 19 rungtynių, kuriose vidutiniškai pelnydavo po 17 taškų ir atkovodavo po 8,8 kamuolio, rinkdamas po 23,6 naudingumo balo. 

Artimiausias „Betsafe-LKL” čempionato rungtynes „Šiauliai” žais sausio 20 d. Utenoje su „Juventus”.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Technical partner
Broadcasting partner
Medical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Technical partner
Broadcasting partner
Technical partner