M. Girdžiūno ir M. Echodo sezono rungtynėse „Rytas“ nepasigailėjo „Nevėžio“
LKL/BNS nuotr.

Author: LKL.lt
2018-11-24

Mindaugas Girdžiūnas ir Martynas Echodas sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o jų vedamam Vilniaus „Rytui“ (9-2) pavyko reabilituotis po skaudžios nesėkmės Europos taurės turnyre.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose be vargo 100:61 (24:12, 29:16, 17:16, 30:17) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (2-10) krepšininkus.

M. Girdžiūnas per 21 minutę pelnė 17 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų. M. Echodo sąskaitoje – 14 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 26 naudingumo balai.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 18 taškų įmetęs Chauncey Collinsas.

Gerokai rečiau už varžovus klydęs (8:19) „Rytas“ dominavo viso susitikimo metu ir rungtynių likimą nusprendė dar iki ilgosios pertraukos.

Jau pirmojo kėlinio viduryje šeimininkai turėjo dviženklį pranašumą 15:4, o po spurto 14:0 antrajame ketvirtyje jau triuškino varžovus 43:19.

Antroje susitikimo pusėje Ch. Collinso vedamas „Nevėžis“ pradėjo rodyti gyvybės ženklus, tačiau atkurti intrigos nesugebėjo.

Nieko nebelėmusiame ketvirtajame kėlinyje sostinės ekipa nė kiek negailėjo varžovų bei dar labiau padidinusi savo persvarą šventė lengvą pergalę.

„Manau, kad buvo geros rungtynės, be didesnių smigimų žemyn, kas pas mus pasitaikydavo. Kaip treneriui, tokios rungtynės yra smagiausios – žaidžia jauni, rezultatas kyla, laiko intensyvumą. Tikrai geros ir pasisekusios rungtynės“, – po pergalės sakė D. Adomaitis.

„Kiekvienas išėjęs į aikštelę turi atiduoti save, bet iš kai kurių žaidėjų nematau nei supratimo, nei kažkokios kovos. Prašau prasižengti, niekaip nesupranta. Nežinau, ar to prašyti reikia. Mūsų atsarginių suolelis nefunkcionuoja, neturime keitimų, kurie galėtų duoti rezultatą“, – kalbėjo Ramūnas Cvirka.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 17, Dominique'as Suttonas 15, Martynas Echodas 14 (10 atk. kam.), Marekas Blaževičius 11, Rokas Stipčevičius (6 rez. perd.) ir D.J. Seeley po 10, Aistis Pilauskas 9 (6 rez. perd.).

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 18, Martynas Varnas 14, Gabrielius Maldūnas 10 (7 atk. kam.).