Panevėžio „Lietkabelio“ klubas turi dar vieną naujoką – ketvirtuoju legionieriumi sudėtyje tapo Franas Pilepičius, su kuriuo pasirašyta vienerių metų trukmės sutartis.

„Pilepičius yra puikus snaiperis, kuris turi sukaupęs daug patirties ir yra žaidęs pajėgiose komandose. Šalia Pauliaus Valinsko norėjome kitokio braižo žaidėjo ir Franas puikiai mums tiko. Tai yra metikas, kuris varžovams gali pridaryti labai daug problemų“, – sakė vyr. treneris Gintaras Kadžiulis.

KOMANDOS SUDĖTIS
Pozicija Žaidėjas Amžius Ūgis
PG Dominik Mavra 23 m. 194 cm
PG Jamar Wilson (naujiena) 34 m. 185 cm
PG/SG Paulius Valinskas (naujiena) 22 m. 191 cm
SG Fran Pilepič (naujiena) 29 m. 193 cm
SF Simas Jasaitis (naujiena) 36 m. 202 cm
SF Vytenis Lipkevičius (naujiena) 29 m. 198 cm
PF Donatas Tarolis 24 m. 202 cm
PF Saulius Kulvietis (naujiena) 27 m. 206 cm
C Tomas Rimša 22 m. 208 cm
C Mindaugas Kupšas (naujiena) 27 m. 217 cm
C Michael Morrison (naujiena) 28 m. 206 cm
Treneris Gintaras Kadžiulis (naujiena)
Sutartis baigėsi: Arnas Velička, Lorenzo Williams, Lukas Aukštikalnis (išvyko), Gintaras Leonavičius (išvyko), Žanis Peiners (išvyko), Kšištof Lavrinovič (išvyko), Žygimantas Skučas (išvyko), Darjuš Lavrinovič (išvyko), Vaidas Čepukaitis (išvyko), Ramūnas Butautas (išvyko)

29 metų 193 cm ūgio kroatas yra atakuojantis gynėjas ir pagrindinis jo ginklas – tolimi metimai. Snaiperis turi sukaupęs tiek Eurolygos, tiek Europos taurės patirties.

„Pradėjau treniruoti savo metimą su tėčiu, dar būdamas vaiku. Su tėčiu mokiausi visų krepšinio elementų, bet daugiausiai laiko praleisdavome tobulinant metimo techniką.

Mano paslaptis – daug dirbu po treniruočių, kur bandau simuliuoti rungtynių metu pasitaikančias situacijas: metimus po driblingo, metimus nuo dviejų kojų, prasiveržimus.

Tiesiog tobulinu tai, ką naudoju aikštelėje.

Prieš rungtynes pradedu apšilimą anksčiau, jog spėčiau atlikti apie 80 metimų ir taip pajusti ritmą“, – apie savo snaiperio sugebėjimus yra sakęs F.Pilepičius.

F. Pilepičius Eurolygoje dvejus metus (2014–2016 m.) gynė Zagrebo „Cedevita“ garbę ir šiame turnyre iš viso metė 111 tritaškių, iš kurių tikslą pasiekė 56 metimai, taip užfiksuodamas net 50,5 proc. taiklumą. 

Karjeros Eurolygoje rekordus F. Pilepičius fiksavo 2014 metais, kai į Maskvos CSKA krepšį įmetė 23 taškus (5/7 tritaškiai), o dvikovoje prieš Tel Avivo „Maccabi“ surinko 29 naudingumo balus (22 tšk., 6/7 tritaškiai).

Praėjusiame sezone „Lietkabelio“ naujokas rungtyniavo Selčuko „Selčuk“ klube, kur Turkijos antroje lygoje per 32 minutes įmesdavo 16,1 taško (45,6 proc. tritaškių), sugriebdavo 3,5 kamuolio, atlikdavo 2,9 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 13,3 naudingumo balo.

„Lietkabelis“ tęsia prekybą artėjančio sezono abonementais. Juos galite įsigyti internetu „Tiketos“ puslapyje arba apsilankę „Cido“ arenoje esančioje kasoje.