Trečiajame kėlinyje pabėgęs „Lietuvos rytas“ įveikė „Lietkabelį“

Author: E. Kirvelaitis
2017-12-23

Vienu metu net 17 taškų pranašumą turėjusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa tik lemiamomis akimirkomis šventė pergalę „Betsafe–LKL“ savaitės rungtynėse.

Atsarginių žaidėjų vedami vilniečiai išvykoje 75:69 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubą.

„Lietuvos rytui“ net 51 tašką pelnė žaidėjai, pakilę nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Vilniečių puolėjui Mindaugui Lukauskiui tai buvo 554-osios karjeros rungtynės Lietuvos krepšinio lygoje, po kurių puolėjas pavijo pirmoje vietoje įsitaisiusį Rolandą Matulį.

Svečių gretose išsiskyrė dydisis trejetas – Loukas Mavrokefalidis, Rokas Giedraitis ir Benas Madgenas, atitinkamai pelnę 16, 15 ir 12 taškų.

„Lietkabelio“ ekipą į priekį vedė 17 taškų surinkęs ir 8 kamuolius atkovojęs Kšištofas Lavrinovičius. Ado Juškevičiaus sąskaitoje buvo 14 taškų.

Rungtynes geriau pradėjęs „Lietkabelis“ pabėgo jau nuo pat pirmųjų minučių (10:1). Likusioje ketvirčio dalyje „Lietuvos rytas“ kiek priartėjo, tačiau 6 taškų pranašumą išlaikė panevėžiečiai (18:12). Antrajame kėlinyje svečiai buvo persvėrę rezultatą savo naudai (29:25), visgi ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Lietkabelis“ – 35:33.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ įjungė aukštesnę pavarą ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė dviženklį pranašumą (58:46). Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ vijosi savo varžovus, tačiau laiko pritrūko – 69:75.