„Žalgiris“ triumfavo „Titans Cup“ turnyre Londone

Author: E. Kirvelaitis
2017-09-22

Londone surengtame draugiškame „Titans Cup“ turnyre triumfavo gausaus lietuvių palaikymo sulaukęs Kauno „Žalgirio“ klubas.

Antrajame kėlinyje atkarpą 19:6 laimėję „Betsafe–LKL“ čempionai be didesnio vargo 87:61 susidorojo su Lenkijos vicečempionais, Torūnės „Polski Cukier“ krepšininkais.

Komandiškai žaidusiame „Žalgirio“ klube pasižymėjo visi krepšininkai, o rezultatyviausiai rungtyniavo prancūzas Axelis Toupane, pelnęs 17 taškų. Artūras Milaknis surinko 14, Paulius Jankūnas 11, o Edgaras Ulanovas 10 taškų.

Lenkijos ekipoje išsiskyrė Aaronas Celas ir Krzystofas Sulima atitinkamai pelnę po 19 ir 17 taškų.

Sausakimšoje „Copper Box“ arenoje rungtynes stebėjo ne tik didelis sirgalių būrys, bet ir Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu.

„Šiuo metu ruošiamės naujajam sezonui ir esame be galo užimti, tačiau aš savo darbotvarkėje visada rasiu laiko tokiems inovatyviems projektams kaip „Žalgirio“ rungtynės Londone. Mane labai sudomino ši idėja, negalėjau praleisti progos pamatyti, kaip viena iš Eurolygos komandų žaidžia Jungtinėje Karalystėje – rinkoje, kuria mes rimtai domimės“, – prieš rungtynes sakė J.Bertomeu.

Nors rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, tačiau antrajame kėlinyje „Žalgiris“ surengė spurtą 19:6, po kurio prieš ilgąją pertrauką atitolo (42:28).

Po ilgosios pertraukos kauniečių skirtumas vis didėjo, kol pasiekė rekordinį (85:58). Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir „Titans Cup“ nugalėtojų taurę į viršų kėlė „Žalgirio“ kapitonas P. Jankūnas.