Be vyr. trenerio rungtyniavęs „Žalgiris“ gavo smūgį nuo „Wolves Twinsbet“ ekipos
R.Lukoševičiaus/„Betsafe-LKL“ nuotr.

2024-10-27

Kauno „Žalgiriui“ (4-2) darkart apkarto kelionė į sostinę.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) be Andrea Trinchieri rungtyniavę žalgiriečiai 82:100 (20:20, 18:23, 14:32, 30:25) krito prieš Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (3-3) klubą.

„Žalgirį“ šįkart treniravo Tautvydas Sabonis, kuris pakeitė susirgusį A.Trinchieri. Dėl tokios pat priežasties Mattą Mitchellą komandos dvyliktuke keitė Mantas Juzėnas.

Vilniuje „Žalgiris“ lieka taip niekada ir neįveikęs „Wolves Twinsbet“ ekipos. Apskritai sostinėje „Žalgiris“ pastarąjį sykį laimėjo 2023 m. lapkričio 5 dieną, kai nukovė „Rytą“.

„Wolves Twinsbet“ nuo mačo pradžios neleido „Žalgiriui“ lengvai rinkti taškų ir atitrūko 6:2. Tiesa, kauniečiai greitai lygino rezultatą (8:8), o Edgaro Ulanovo trys baudos metimai išvedė priekin svečius – 11:8. Netrukus darbo ėmėsi ir „vilkų“ legionieriai, kurių dėka po pirmojo kėlinio vėl buvo lygu – 20:20.

„Wolves Twinsbet“ spurtas suteikė šiai komandai rekordinę persvarą šiame mače (32:25), nors Brady Manekas dviem savo atakomis gerino žalgiriečių situaciją – 30:33. Tiesa, Kristupas Žemaitis smeigė du tolimus metimus (39:30), o po dviejų ketvirčių priekyje liko šeimininkai – 43:38.

Nors B.Manekas, Sylvainas Francisco bei Bryantas Dunstonas bandė užkurti žalgiriečius, Tre‘Shawnas Thurmanas ir Marekas Blaževičius realizavo savo progas. Tuo tarpu po Mato Jogėlos tritaškio „Wolves Twinsbet“ pirmavo jau 56:48.

Viso „vilkai“ rengė spurtą 17:0, kuris leido jaustis labai užtikrintai – 69:48. Tik Alenas Smailagičius pagaliau nutraukė šią atkarpą, tačiau tai guodė menkai, nes po trijų kėlinių šeimininkai triuškino kauniečius – 75:52.

„Žalgiris“ bandė gelbėtis. A.Butkevičius, A.Smailagičius ir S.Francisco surengė spurtą 12:0, kuris atsilikimą rėžė gerokai – 66:78. Po dar vieno S.Francisco tolimo metimo „Žalgiris“ artėjo dar labiau (72:80), tačiau Garrisonas Brooksas ir Andrew Andrewsas neleido svečiams įgyti daugiau pozityvo – 92:79. Liko 2 minutės, ant parketo jau žengė M.Juzėnas ir „Žalgiris“ pripažino pralaimėjimą.

Kauniečių neišgelbėjo S.Francisco sezono šou: 25 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 36 naudingumo balai per 26 minutes.

„Wolves Twinsbet“: Andrew Andrewsas 21 (7 rez. perd.), Anthony Cowanas 20 (5/7 trit.), Matas Jogėla 13 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Tre‘Shawnas Thurmanas 11 (7 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 9.

„Žalgiris“: Sylvainas Francisco 25 (7 atk. kam., 36 n.b.), Alenas Smailagičius ir Brady Manekas – po 12, Edgaras Ulanovas 11, Arnas Butkevičius 7 (5 rez. perd.).