Galingai lemiamą ketvirtį sužaidęs „Žalgiris“ turnyrą Turkijoje pradėjo pergale

Author: LKL.LT
2017-09-14

Lemiamą rungtynių ketvirtį net septyniolikos taškų persvara laimėjęs Kauno „Žalgiris“ pergalingai pradėjo Turkijoje vykstantį „Gloria Cup“ turnyrą.

Šarūno Jasikevičiaus kariauna 91:75 (12:20, 19:18, 30:24, 30:13) įveikė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ ekipos krepšininkus.

„Žalgirį“ į priekį vedė Paulius Valinskas, pelnęs 12 taškų. Kevinas Pangosas surinko 11 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, Paulius Jankūnas pridėjo taip pat 11 taškų bei 6 atkovotus kamuolius.

Rusijos ekipos gretose išsiskyrė Stevanas Jelovacas surinkęs 14 taškų, Ilya Popovas įmetė 13 taškų.

Po pirmųjų dešimties minučių žalgiriečiai turėjo aštuonių taškų deficitą (12:20), tačiau skirtumas greitai ištirpo (26:26). Visgi, prieš pat ilgąją pertrauką efektyviau sužaidę „Nižnij Novgorod“ krepšininkai turėjo septynių taškų pranašumą (38:31).

Per trečiąjį kėlinį kauniečiai pelnė beveik tiek pat taškų kiek per pirmuosius du ketvirčius, taip sumažindami atsilikimą vos iki vieno taško (61:62). Paskutiniosios dešimt minučių tiesiog priklausė „Žalgiriui“ – kėlinį net septyniolikos taškų persvarą laimėję kauniečiai šventė pergalę (91:75).

Penktadienį žalgiriečiai kausis su Bursos „Tofaš“ atstovais, o sekmadienį su viena komanda iš kito pogrupio: Stambulo „Anadolu Efes“, Bandirmos „Banvit“ arba Sankt Peterburgo „Zenit“.