Atsitiesę „Neptūno“ krepšininkai namuose įveikė „Dzūkiją“ (video)

Author: Ž. Vingelis
2016-11-26

Septintąją pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai. Ketvirtajame kėlinyje atsitiesę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 64:58 (21:17, 12:23, 15:11, 16:7) įveikė Alytaus „Dzūkiją“, kuriai tai buvo jau devintojo nesėkmė.

Galingas startas. Rungtynių pradžia itin nusisekė aikštelės šeimininkams – „Neptūnas“ startavo spurtu 7:0 (7:0).

Dviženklis. Likus žaisti tik tiek daugiau nei minutę pirmajame ketvirtyje klaipėdiečiai sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą (21:11).

Sugrįžimas. „Dzūkija“ pirmojo kėlinio pabaigoje ir antro ketvirčio pradžioje surengė du spurtus iš eilės, pelnydama 12 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį (21:23).

Persvara. Nors antrajame kėlinyje „Neptūnas“ sugebėjo persverti rezultatą į savo pusę (29:25), tačiau prieš ilgąją pertrauką alytiškiai dar kartą atsakė spurtu 15:4 ir susikrovė 7 taškų pranašumą (33:40).

Atsitiesė. Po Mindaugo Girdžiūno taiklaus tritaškio metimo ketvirtojo kėlinio septintąją minutę „Neptūnas“ praktiškai po dviejų ketvirčių laikotarpio vėl išsiveržė į priekį (54:53).

Pergalė. Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes aikštelės šeimininkai turėjo 6 taškų pranašumą (64:58). „Neptūnas“ vis dėlto nepaleido pergalės iš rankų ir laimėjo jau septintąjį kartą sezone (64:58).

Klaidos. Pagrindine „Dzūkijos“ pralaimėjimo priežastimi tapo klaidos – alytiškiai suklydo 14 kartų, o „Neptūnas“ vos 9 kartus.

Indėlis. Į pergalę svarų indėlį įdėjo ir „Neptūno“ atsarginiai krepšininkai – bendrai jie pelnė net 47% visų komandos taškų.

Antru bandymu. Nors „Dzūkija“ puolime atkovojo dviems kamuoliais daugiau (12 prieš 10), tačiau to išnaudoti nesugebėjo. Aikštelės šeimininkai antru bandymu pelnė net 8 taškais daugiau nei varžovai (12 prieš 4).

„Neptūnas“: M. Girdžiūnas 14, O. Johnsonas 13, J. Baronas 10, J. Drew 9, M. Mažeika 7, T. Klimavičius 6.

„Dzūkija“: A. Hernandezas 11, K. Guščikas 10, A. Kaširovas (6 atk. kam.) 9, P. Dasinevičius 8.