Fantastiška atomazga Saulės mieste – M. Jogėlos tritaškis parbloškė „Šiaulius“
Betsafe-LKL nuotr.

2023-04-15

Svarbią pergalę kovoje dėl „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų šeštadienio vakarą Klaipėdos „Neptūnui“ (12-15) išplėšė Matas Jogėla.

Didelę persvarą iššvaisčiusi Mindaugo Brazio kariauna išvykoje 89:87 (18:19, 28:15, 26:25, 17:28) parklupdė „Šiaulius“ (11-16), kurie ir toliau lieka už aštuntuko ribų.

Trečiajame ketvirtyje klaipėdiečių pranašumas pasiekė rekordinę 18 taškų žymą, bet ketvirtajame kėlinyje puikią atkarpą sužaidė Kyle'as Mangas, o šiauliečiai keliskart buvo išlyginę rezultatą.

Likus 8 sekundėms dvi baudas realizavo Mindaugas Girdžiūnas, o po minutės pertraukėlės K. Mangas įmetė tritaškį per rankas ir priekyje jau buvo šeimininkai – 87:86. Po dar vienos minutės pertraukėlės tolimą metimą jau įsūdė M. Jogėla, o per 0,2 sekundėms šiauliečiams nepavyko suregzti rezultatyvaus išpuolio.

A post shared by Betsafe LKL (@betsafelkl)

Klaipėdiečiai pagal laimėjimus pavijo Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (12-15), šios komandos dabar dalinasi 7-8 vietas. Uostamiesčio ekipai tuo pačiu atiteko ir tarpusavio pranašumas prieš „Šiaulius“, todėl šiauliečiams, norint aplenkti Klaipėdos krepšininkus, reikės surinkti bent viena pergale daugiau.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo M. Jogėla, pelnęs 23 taškus ir surinkęs 26 naudingumo balus. 17 taškų pridėjo M. Girdžiūnas, galingą dvigubą dublį surinko Austinas Wiley – po 12 taškų ir atkovotų kamuolių bei 26 naudingumo balai.

Pralaimėjusiems 27 taškus pelnė ir 32 naudingumo balus surinko K. Mangas, abu šie rodikliai jam – rekordiniai , 17 taškų pridėjo Antino Jacksonas.

„Šiauliai“: Kyle'as Mangas 27, Antino Jacksonas 17, Arminas Urbutis 9, Eimantas Stankevičius 8, Donatas Sabeckis ir Danielius Baslykas po 7.

„Neptūnas“: Matas Jogėla 23, Mindaugas Girdžiūnas 17, Austinas Wiley 12, Deividas Gailius 11, Žygimantas Janavičius 10, Oskaras Pleikys ir Matas Vaitkus po 7.