„Lietkabelis“ po permainingos kovos palaužė „Vytautą“

Author: E.Kirvelaitis
2016-12-04
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa tik po įtemptos kovos nugalėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ klubą. Panevėžiečiai savo žiūrovų akivaizdoje 71:66 (21:23, 17:13, 13:16, 20:14) įveikė Virginijaus Šeškaus auklėtinius.

Lygūs varžovai. Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai – įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas buvo lygus (9:9).

Kova. Komandos ir toliau keitėsi sėkmingomis atakomis, o po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo „Vytautas“ – 21:23.

Nepabėgo. Antrajame kėlinyje į priekį išsiveržęs „Lietkabelis“ kelis kartus bandė atitrūkti nuo savo varžovų (33:26 ir 38:31), tačiau prieš ilgąją pertrauką aikštės šeimininkai turėjo vos dviejų taškų persvarą – 38:36.

Veteranai. Pirmoje rungtynių dalyje „Lietkabelį“ į priekį tempė 7 taškus pelnęs Kšištofas Lavrinovičius. „Vytauto“ gretose išsiskyrė 9 taškus surinkęs Tomas Delininkaitis.

Lygybė. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – nei viena komanda nesugebėjo atitolti, o trečiajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes Mindaugas Kupšas lygino rezultatą (47:47).

Intriga. Tomas Dimša smeigė tritaškį, o panevėžiečių metimai skriejo pro šalį ir prieš lemiamą ketvirtį minimalia persvara pirmavo „Vytautas“ – 51:52.

Atitolo. Praėjus trims minutėms ketvirtajame kėlinyje vis dar vienu tašku priekyje buvo svečiai (57:58), tačiau tuomet „Lietkabelis“ pelnė 9 taškus iš eilės ir atitolo (66:58).

Atsilaikė. Likus žaisti dvi minutes „Vytautas“ buvo priartėjęs (66:63), visgi sėkmingai rungtynių pabaigą sužaidę aikštės šeimininkai išsaugojo pranašumą ir šventė 11-ą pergalę čempionate – 71:66.

Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 18 tšk., Benas Madgenas, Mindaugas Lukauskis, Simas Galdikas ir Gintaras Leonavičius po 8 tšk.

Vytautas“: Tomas Delininkaitis 19 tšk., Vytenis Čižauskas 12 tšk., Vytenis Lipkevičius 11 tšk.