„Žalgiris“ komplektaciją baigė įsigydamas D. Giedraitį
LKL nuotr.

„Žalgiris“ komplektaciją baigė įsigydamas D. Giedraitį

Author: zalgiris.lt
2022-08-06

Netrukus pasirengimą artėjančiam sezonui pradėsiantis Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas turi dar vieną naujoką. Daugkartiniai Lietuvos čempionai pagal formulę „3+2“ pasirašė sutartį su Dovydu Giedraičiu.

21-erių 193 cm ūgio krepšininkas pastaruosius penkerius metus priklausė Madrido „Estudiantes“ klubui iš Ispanijos, o praėjusį sezoną nuomos pagrindais praleido Panevėžio „Lietkabelio“ ekipoje.

„Žalgiris“ visada stebi jaunus bei talentingus Lietuvos krepšininkus, o žvelgdami į Dovydą mes matome didžiulį potencialą. Tikime, kad žengdamas į aukštesnį lygį jis ir toliau sparčiai progresuos, todėl labai norėjome matyti jį Kaune“, – Žalgiris.lt sakė „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Nauja savo karjeros stotele ir ilgalaikiu kontraktu džiaugėsi ir pats D.Giedraitis.

„Žaidimas „Žalgiryje“ bus dar vienas didelis žingsnis mano karjeroje. Norėčiau padėkoti klubui ir treneriams už pasitikėjimą, jaučiu didelę atsakomybę parodyti save iš pačios geriausios pusės“, – klubo svetainei sakė gynėjas.

Su Panevėžio komanda talentingas gynėjas rungtyniavo ir Europos taurės turnyre, kuriame per vidutiniškai 25 minutes rinko po 8,6 taško ir atliko po 1,7 rezultatyvaus perdavimo. Beje, D.Giedraitis tolimus metimus realizavo geresniu nei 40 proc. taiklumu.

Vietiniame čempionate naujojo žalgiriečio statistika buvo panaši – vidutiniškai 8 taškai ir 2,5 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Po praėjusio sezono žaidėjui buvo sėkmingai atlikta čiurnos raiščio rekonstrukcijos operacija, dėl kurios žalgirietis dar bus priverstas praleisti pasirengimo sezonui pradžią.

„Operacija praėjo sėkmingai, bet dar reikia šiek tiek laiko. Nekantrauju pradėti sportuoti visa jėga ir kovoti dėl savo žaidimo minučių“, – sakė ekipos naujokas.

Karjerą D.Giedraitis pradėjo Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniavusiame Molėtų „Ežerūno“ klube, o vėliau išvyko į Ispaniją ir žaidė stipriausioje šios šalies lygoje.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Medical partner
Technical partner
Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner
Technical partner