V. Šeškus – apie meilę krepšiniui, Ballų avantiūrą ir Jonavos komandą
Photo: LKL/BNS

V. Šeškus – apie meilę krepšiniui, Ballų avantiūrą ir Jonavos komandą

Author: LKL.lt
2021-05-31

LKL TV rubrikoje „Krepšinis su Rimvydu Valatka“ – pokalbis su vienu charizmatiškiausių pastarojo dešimtmečio Lietuvos krepšinio trenerių.

„Suunto 7“ – sportui ir gyvenimui pristato pokalbį su į kito sezono „Betsafe-LKL“ batalijas priimtos Jonavos „CBet“ strategu Virginijumi Šeškumi.

Pokalbio pradžioje R. Valatka paklausė pašnekovo paprasto klausimo – kas jam yra krepšinis.

„Šventykla kažkokia. Meilė, tai geras žodis. Hobis gal daugiau laiko praleidimas, bet aš manau, kad į hobį viskas nesueina, kas yra pas mane“, – trumpai savo santykį su mylima sporto šaka apibūdino treneris.

Kiek vėliau kalba pasisuko apie Prienų ekipos laikus, kuriais V. Šeškaus komandos pasižymėdavo žaibišku puolimu, tritaškių lavinomis ir nestandartiniais sprendimais kaitaliojant žaidėjus pozicijomis.

„Gal ir galima sakyti iš biednumo. Oreliką pasiėmėme, kai jis buvo nereikalingas „Šiauliams“. Man ir po šiai dienai patinka žmonės, kurie pataiko. Visiems sakau – jeigu žmogus pataiko, kiek jam atsiranda galimybių tobulėti krepšinyje. Tave turi arčiau dengti, atsiranda apžaidimas, kamuolio numetimas. Nuo tų metų pas mane žaidžia tokie „ketvirti“ numeriai, kurie pataiko“, – savo krepšinio filosofiją aiškino strategas.

Buvo paliesta ir brolių Ballų tema. Šiuo metu Prienuose rungtyniavęs LaMelo Ballas yra vienas iš Šarlotės „Hornets“ ekipos lyderių ir pretenduoja į NBA metų naujoko titulą.

„Aš ir tada sakiau (kad iš jo gali kažkas išeiti). Jis išeidavo, kas būdavo keista, amerikiečiai yra labai drąsūs. Jie išeina, jie daro. Meta tris kartus iš vidurio, mes dar ir ketvirtą. Buvo pas mus cirkų. Bet esmė – Gelo man labiau patiko. Matėsi, kad jis turi lubas, bet Europoje tikrai galėjo žaisti. O Melo būdavo 16 metų, kai video žiūrėdavom, užmigdavo. Sakydavau visiems, kad nebūtinų“, – nusijuokė treneris.

Sponsors

Title sponsor

General sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Main sponsor

Partners

Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner
Broadcasting partner
Medical partner
Technical partner
Technical partner
Technical partner
Broadcasting partner